ГЕРОЇ РІДНОГО КРАЮ! Урок мужності, школа “Світоч”!

ГЕРОЇ РІДНОГО КРАЮ! Урок мужності, школа “Світоч”!
Для учнів 5, 6, 8, 10 та 11-х класів пройшов урок мужності «Герої рідного краю», приурочений до Дня захисників і захисниць України. На початку заходу до учнів та педагогів звернулася директор школи Тетяна Розумейко. Учні підготували щире відеозвернення до захисників та захисниць України. Хвилиною мовчання згадали всіх, хто поклав життя за свободу і незалежність нашої країни.
На зустріч завітав почесний гість, поліцейський офіцер громади Романов Михайло Сергійович. Михайло Сергійович у минулому педагог, зараз працює в поліції, допомагає людям, які потерпають від російських обстрілів, потрапляють у важкі життєві обставини. Герої серед нас! І це підтверджує історія нашого гостя. Відверта та цікава розмова про сьогодення України не залишила байдужим жодного. Кожного дня дякуємо нашим захисникам і захисницям за мирне небо. Дякуємо всім волонтерам, рятувальникам, лікарям та поліцейським, всім ти, хто наближає нашу перемогу. Слава Україні! Героям Слава!


Урок мужності «Герої рідного краю» проведено у 9-А класі. Цей урок присвячений мешканцям Дніпрорудненської міської територіальної громади, які дають вiдсiч російській агресії, захищають територіальну цільність нашої держави, та зробили особистий внесок у захист незалежності України.
Свято «День захисника і захисницьУкраїни» було запроваджено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню
патріотичного духу в суспільстві”Цього року День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. 1 жовтня ми вітаємо героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє
На уроці ми з дітьми обговорювали питання про Героїв рідного краю,які зараз боронять неньку Україну.Погодьтеся, коли йдеться про честь та гідність твоєї країни, ворог посягає на територіальну цілісність, коли раптом виникає гурт зрадників країни, ми не можемо вести дискусії, кому йти воювати. Це – обов’язок кожного. Не залежить це, де ти живеш, де служив, ким працюєш. Тому всі ми повинні бути вдячні тим, хто відстоює право України бути гордою державою, хто захищає вас із нами. Жах лише в тому, що гинуть наші співвітчизники.
Згадали героїв  якіми є і наші земляки, які віддали своє молоде життя за нашу Україну.
Вшанували Героїв України хвилиною мовчання.
Щиро дякуємо ЗСУ. Все буде Україна!


25 вересня у 9-В класі пройшов Урок мужності «Герої рідного краю», присвячений мешканцям Дніпрорудненської міської територіальної громади, які дають вiдсiч російській агресії, захищають територіальну цільність нашої держави, та зробили особистий внесок у захист незалежності України.
Чому наших воїнів-захисників ми називаємо героями? Тому що вони жертвують своїми життями заради інших, заради нас із вами, виявляючи найвищу міру любові, бо «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Вони звершують подвиг самопожертви, підставляючи себе під удар заради інших. Вони не звершують акт агресії, умисно не кривдять інших, не жертвують чужими життями. Ось в чому велика різниця між тими, хто «приносить меч», і тими, хто «захищається мечем». Завдяки хоробрості, мудрості наших захисників, завдяки сміливості всіх українців, всіх українок наша держава – це справжній символ боротьби за свободу. Всі у світі – і навіть ті, хто нас не підтримує відкрито – погоджуються, що саме в Україні зараз вирішується доля Європи, доля глобальної безпеки, доля демократичної системи. А передусім те, яким бути та чи бути взагалі життю в центрі та на сході нашого континенту.
На уроці ми згадали наших героїв Скрипника Івана Володимировича Загинув 13 березня 2022 року внаслідок ракетного обстрілу з акваторії Чорного та Азовського морів. Одна з ворожих ракет у недільний ранок потрапила в казарму , де був розташований особовий склад школи загально-військової підготовки. В наслідок обвалу будівлі обірвалося життя Івана. Поховали на Личаківському цвинтарі у місті Львів.
33-річний солдат Євгеній Костенко загинув 27 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання на Луганщині.
29 листопада 2022 р. 45-річний захисник Володимир Приступа загинув 29 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Бахмутське на Донеччині.
Ігор Дейнега. Попова Павла, Качана Дмитра , Івана Верходуба– учнів нашої школи які захицали нас від російської агресії і загинули.


Сьогодні у 1 – А класі вперше пройшов урок мужності «Герої рідного краю». Діти уважно слухали інформацію про захисників і захисниць України. Дізналися, що всі ми – нащадки славетних козаків. Переглянули відео «Козацькому роду нема переводу». Познайомилися з кліпом Сергія Мироненка на пісню «Герої». Вшанували пам’ять військових і цивільних, дорослих і дітей, усіх, хто загинув під час бойових дій в нашій країні.
Весело пройшли патріотичні руханки. Також діти «кинули» побажання для наших воїнів у чарівну банку. Яких побажать там тільки не було: здоров’я, витримки, сили, щастя, ПЕРЕМОГИ. Але найголовніше,- щоб усі захисники повернулися живими!


25 вересня до Дня захисників і захисниць України у 2-А класі пройшов Урок мужності «Герої нашого краю». Цей урок був присвячений мешканцям Дніпрорудненської міської територіальної громади, які дають вiдсiч російській агресії, захищають територіальну цілісність нашої держави. Разом з дітьми обговорили цінності за які боряться наші захисники, а саме: незалежність та територіальну цілісність, волю, свободу, гідність України і українців. Згадали героїв  якими є і наші земляки, які віддали своє молоде життя за нашу Україну.
Вшанували Героїв України хвилиною мовчання. Отримали наказ від захисників з передової. Побажали захисникам скорішого отримання переможної зброї та повернення додому!


До Дня захисників і захисниць України 25 вересня пройшов Єдиний Урок мужності на тему ” Герої рідного краю “. Учні 8-А та 8-Б класів школи ” Світоч ” зібралися разом в онлайн форматі, щоб вшанувати пам’ять воїнів, згадати їх та їхні подвиги для нашої країни. Також вшанувати пам’ять наших земляків, що віддали своє життя задля нашого спокою.


Єдиний урок в 2-Б класі.


25.09.23 р. у 3-Б класі був проведений Урок мужності «Герої рідного краю», присвячений захисникам та захисницям, які боронять нашу державу.
Під час заходу були обговорені такі питання:
⦁ Хто такі захисники та патріоти ?
⦁ Розкажи про своїх знайомих, які зараз боронять нашу країну.
⦁ Який внесок у перемогу робиш ти?
⦁ Як ми можемо віддячити нашим героям?
⦁ Учнями були виготовлені листівки-привітання


25 вересня у 3-А класі , був проведений «Єдиний урок мужності» присвячений Дню захисників та захистниць України.
Під час уроку використовувала такі форми роботи:
⦁ Вшанування пам’яті загиблих захисників «Хвилина мовчання»
⦁ Слухання «Гімну України».
⦁ Міні-диспут «Що таке Батьківщина?» , «Чи потрібно знати і поважати історію свого народу?»
⦁ Бесіда про захисників рідного краю.
⦁ Розповіді дітей про рідних, близьких та знайомих які зараз захищають нашу Батьківщину.
⦁ Перегляд презентації про історію походження свята, про Запорізьку Січ , про козаків і визволителів українського народу.
⦁ Слухання віршів присвячених Героям України.
⦁ Обговорення ситуації « Що б ви хотіли побажати захисникам України?» ,«Як ми можемо допомогти нашим захисникам – Героям України?».


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *