До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

19 лютого в школі “Світоч” пройшов мітинг-реквієм “ГІДНІСТЬ.РЕВОЛЮЦІЯ.МАЙДАН.” до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. До учнів з промовою звернулись директор школи Т.М.Розумейко та вчитель фізичної культури і Захисту Вітчизни, учасник АТО, В.Д.Пересунько, закликали молодь пам’ятати та шанувати Героїв, які ціною свого життя захищали ідеали демократії, отстоювали права та свободи людини, європейське майбутнє України. Учні вшанували пам’ять наших земляків, які загинули за долю, за волю і свободу нашої єдиної України: Кушова Руслана Бахрікуловича, Сергєєва Олексія Віталійовича, Уварова Романа Валерійовича та всіх, хто навічно пішов від нас заради торжества справедливості та миру в нашій державі. Учні 8 класів, Бітураєва Руслана та Козлов Олександр, поклали квіти до меморіальної дошки Кушова Руслана.
Пам’ять про героїв повинна вічно жити в наших серцях. Слава Україні!