Заходи до дня козацтва 14 жовтня 2021р.

Сьогодні учні 8Б класу школи ” Світоч” прийняли активну участь у грі до Дня козацтва, яку провела вчитель історії Жугіна Євгенія Іванівна. Різноманітні завдання, цікаві конкурси дали змогу дітям дізнатися багато інформації щодо свята та взагалі історії українського народу. Учні з захопленням розгадували кросворди, складали пазли, відгадували історичних персонажів. Три команди набрали однакову кількість балів, тому перемагала ДРУЖБА!!! Дякуємо Євгенії Іванівни за чудову та цікаву гру!

З нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня Українського козацтва учнями 4-В класу було проведено “Козацькі гарти”. Зростаємо мужніми, спритними, сильними! Вітаємо всіх зі святом!!!

Школа “Світоч”
3-Б вітає захисників та захисниць України зі святом! 🇺🇦
Виготовили листівки для татусів📨, дівчата привітали хлопців іменними лінійками📏, провели вікторину з LEGO “Козацькому роду нема переводу⚔️“, створили галерею малюнків “День Українського Козацтва”.

До Дня козацтва для своїх дітей 7-Б класу школа «Світоч» провела годину спілкування з веселими конкурсами.

З нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня Українського козацтва учні 3 В класу провели ” Козацькі розваги”.
Організували виставку малюнків.
Активно приймали участь у конкурсах.
Вітаємо всіх зі святом.

З нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва в 9-Г класі школи “Світоч” була проведена гра “Козацька кмітливість”🌹. В онлайні розв’язували тести про козаків, про Запорізьку Січ, в офлайні підбирали кінцівки приказок та прислів’ їв, читали скоромовочки. 😂😂 Як підсумок, ” козачата” посмакували українськими пампушками з часником, та побажали один одному здоров’я та мирного неба.🌹❤️