Конкурс «LEGO- МОДЕЛЬ 2021»

 
Свято закоханих об’єднує друзів. У День Валентина усі дарують один одному валентинки – листівки у формі серця. Сьогодні наші учні дарували школі “Світоч” валентинки та зізнавались їй у коханні. Активісти самоврядування “Лідер” Лахіна Катерина та Арустамян Еліна, учениці 11-Б класу, зранку зустрічали усіх біля святкової фотозони та пропонували долучитись до створення валентинки школи “Світоч”. Вітаємо усіх зі святом!
 
 
 
 
 
 
10 лютого в школі “Світоч” в межах тижня математики, фізики та інформатики, вчителі інформатики Ткаленко Н.В. та Хабренко О.М. провели конкурс «LEGO- МОДЕЛЬ 2021», де команди учнів 5 та 7 класів демонстрували свої LEGO-моделі, створені за власною фантазією. Абсолютним переможцем стала команда 7-А класу (Домініка Овчаренко, Андрій Янченко). Вони створили цілий центр підготовки астронавтів до польоту в космос.
І місце посіла учениця 7-Б класу Сидоркіна Кіра з моделлю «Автобус мрій».
ІІ місце посіли команди 5-А класу (Окунєва Ангеліна та Беспалова Дар’я) з моделлю «База відпочинку майбутнього «Suprim» та команда 7-В класу (Маракулін Дмитро та Бекчанов Данило) з моделлю «Робот ВІЛЛІ».
ІІІмісце посіла команда 5-В (Ластовець Роман і Лозовий Максим) з роботою «Лунохід «Nike»
Під час конкурсу панувала творча атмосфера, адже задоволення від успішно виконаної роботи буде реалізуватися при виконанні більш складних завдань.