Проєкт “Ноутбук кожному вчителю”

Визначна подія – 24 ноутбуки! Проєкт “Ноутбук кожному вчителю”!!! Школа “Світоч” радіє і пишається!
Вчора до нас завітали почесні гості:
Шустов Володимир Володимирович – Перший заступник Голови Запорізької обласної державної адміністрації,
Бухаріна Людмила Михайлівна – Директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації,
Матвєєв Євгеній Сергійович – Голова Дніпрорудненської міської ради,
Сохань Наталія Федорівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Дніпрорудненської міської ради. Наші гості привітали учнівський і педагогічний колектив з участю у проєкті “Ноутбук – кожному вчителю”, подякували за теплий прийом і побажали гарних новорічних свят.
Проєкт “Ноутбук – кожному вчителю” був ініційований Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України для того, щоб в нинішніх непростих умовах зробити процесс навчання здобувачів освіти більш сучасним і доступним.
Володимир Володимирович Шустов передав директору школи Тетяні Миколаївні Розумейко 24 сучасні ноутбуки для вчителів.
Тетяна Миколаївна вислова щиру подяку за важливу і необхідну ініціативу всім організаторам проєкту та подякувала за підтримку нашого закладу освіти. Активна молодь не могла залишитись осторонь цієї події. Лідер учнівського самоврядування Богдан Котляров, наголосив, що цей проєкт допоможе вчителям та покращить рівень засвоєння знань учнів, і це дійсно “круто”.
Впевнено рухаємося вперед, дякуємо за увагу до освітньої галузі та за можливість покращити освітній процесс!