Пісенний флешмоб #СпівучатаквітучаУкраїна

Вперше, напередодні Міжнародного дня вишиванки, школа “Світоч” запускає пісенний флешмоб #СпівучатаквітучаУкраїна. Учні паралелі 6 класів школи “Світоч” запросили на свято української пісні та заспівали “Червону руту” С.Ротару у прямому етері у конференції Zoom разом з учнями Енергодарівської багатопрофільної гімназії “Гармонія”, Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Балківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Панувала тепла та душевна атмосфера, як між давніми друзями! Ніякі кілометри не стали на заваді українській щирій пісні та справжній дружбі!
Україна – чарівний і благодатний край, де живе мудрий і добрий, творчий і натхнений народ. Саме тому, мабуть, наш народ і подарував світові неповторну красу української вишивки і незрівняну мелодійність української пісні!
Підтримайте та долучайтеся до нашого пісенного флешмобу #СпівучатаквітучаУкраїна. Запрошуйте друзів, співайте разом, хай українська пісня не знає ні меж, ні кордонів!