Свято Останнього дзвоника!

Шкільна спільнота “Світоч” радіє! Традиційне свято Останнього дзвоника об’єднало учнів, педагогічний колектив, батьків і наших гостей.
Директор школи Тетяна Розумейко привітала всіх гостей заходу та побажала шанувати батьків, вчителів, бо вони діляться безцінним – мудрістю та досвідом; поважати та вшановувати наших захисників та захисниць, які боронять нашу землю та завжди пам’ятати, що Україна – це ми!
Ми тішимося, що поділити з нами урочистості завітали почесні гості: начальник Дніпрорудненської міської військової адміністрації Козирєв Антон Володимирович, секретар Дніпрорудненської міської ради Ручка Ірина Іванівна та начальник відділу освіти Дніпрорудненська міської ради Пуголовкіна Олена Володимирівна.
Веселе відеопривітання першокласників, зворушливе відео наших одинадцятикласників розчулило шкільну родину, ми відпускаємо у самостійне життя нашу надію та гордість, випускників 2024 року!
Щиро вітаємо всіх із завершенням 2023-2024 навчального року! Бажаємо учням та педагогам гарного літнього відпочинку, а випускникам – успішно фінішувати у вступній кампанії та досягти бажаних результатів!
З вірою у перемогу, Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *