#СпівучатаквітучаУкраїна

Добрі люди кажуть, що українці співають весь рік і весь вік. Співають, коли сумно – тоді звучить сумна пісня, співають, коли працюють – тоді дзвенить весела пісня. В тому сила нашого українського народу. Напередодні Дня вишиванки учні 7Б, 7В класів начолі з класними керівниками Шинкаренко Л.Я. та Коваль О.В. заспівали онлайн з учнями 3-го класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Пісня «Україна матуся моя» ще раз нагадала учням, що Україна – наша ненька, а ми її діти, головне звдання для кожного з нас – підтримувати та продовжувати традиції нашого народу.
Учні 10-А класу разом з класним керівником Щербань І.Г. заспівали онлайн разом з учнями 5-Б класу КЗ «Василівська гімназія «Сузіря»-ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Гарний настрій та посмішки на обличчах дітей є головним показником того,що учні нашої області шанують національні звичаї українців.