Тривають Шевченкові дні

Сучасність вимагає нових форм і методів роботи з учнями як у процесі уроку, так і в позакласній діяльності. Саме засобами мистецтва слова виховується любов до України, повага до її мови, культури, історії, звичаїв, традицій.
Школа має виховувати національно свідому, духовно багату, зорієнтовану на творчу діяльність особистість.
Одним з найпоширеніших видів позакласної роботи в школі є предметний тиждень.
Метою тижня української мови та літератури є створення українського мовленевого середовища, що дозволить учням реалізувати знання, отримані на уроках мови та літератури, популяризація українського слова, виховання творчої думки, розширення можливостей ячня, уміння вільного колективного інтелектуального спілкування.
Щороку, у березні, в школі “Світоч” вшановують пам’ять геніальної особистості – Т.Г.Шевченка.
Так у рамках предметного тижня вчителем Письменною Л.П. для 11-х класів був проведений усний літературний журнал”Любові пам’ять незабутня…” драма кохання Шевченка. Учні розширили свої знання про Шевченка не лише як про поета-борця, а і як про людину, ознайомившись з інтимною лірикою поета.
Також, учениця 11-Б класу Легкоступ Влада прочитала “Заповіт” на трьох різних мовах: англійською, німецькою та іспанською.
У 8-А та 8-Г класах була проведена інтерактивна літературна вітальня. Діти ширше дізналися про національну премію ім. Тараса Шевченка, а також, про визначних митців у галузі літератури, музики, мистецтва, які одержали цю премію. Учень 8-А класу Литвин Дмитро прочитав “Заповіт” українською мовою.
У 6-Б класі була проведена літературна вікторина “Стежками Тарасового дитинства”. Діти мали змогу заглибитись у дитинство великого Кобзаря. Вони підготували повідомлення і з легкістю відповідали на запитання вчителя. Вікторина пройшла в доброзичливій обстановці, а перемогла – дружба!