Школа « Світоч» радо вітає наших випускників!

Кожному з вас бажаємо гарного настрою, впевненості в завтрашньому дні і великого щастя в житті. Нехай шкільні спогади цікавих уроків і дзвінких змін надають вам бадьорості і сил, нехай посмішки з фотографій старих друзів-однокласників зігрівають вас у важкі хвилини.

Школа “Світоч” Вітає Випускників 1987 р. 10Б.
Класний керівник Семененко Л.О

У день зустрічі випускників бажаємо вам, дорогі друзі, щасливих і добрих спогадів шкільного життя, бравих успіхів у справах і величезних життєвих перемог, значних досягнень і світлої надії, щирої любові і благополуччя.

Школа «Світоч» вітає випускників 10-А класу 1982 року, класний керівник Штепа Валентина Купріянівна.
Ось уже 40 років пролетіло з того часу, як ви були юними та веселими. Зараз у вас багато на рахунку уроків життя, які вас зробили сильніше, впевненіше. У всіх тепер є свої турботи, сім’ї, свята, традиції. Ми хочемо вам всім побажати міцного здоров’я, за суєтою буднів не забувати про перші свої перемоги, про шкільні веселі дні. Розповідайте онукам, якими були ви щасливими, як вірили в свої мрії, до чого прагнули. Бажаємо всім благополуччя, миру і достатку. Залишайтеся добрими, щирими і молодими в душі.

Школа “Світоч” Вітає Випускників 1977 р. Класний керівник Безсмертна Л.М

11б класу 2017 року
Класний керівник:
Завалко Олена Георгіївна

10в класу 1987 року
Класний керівник:
Сафіна Наталія Олександрівна
11-А класу 2021 року. Класний керівник Хабренко Олена Михайлівна.
Пройшло трохи менше року, як ви покинули стіни рідної школи, стали студентами Вишів. Ви вступили в доросле життя. Нам вас дуже бракує, таких креативних, рідних, юних, веселих!!!
Хай радість б’є, мов джерело
Щоби ніколи від утоми
У вас не морщилось чоло.
Нових вам днів, нових щасливих літ
Хай душу завжди осяває мрія
Хай близькі люди будуть біля вас
Живе між вами і любов, і згода
Хай вас зігріває людська теплота
І стане світ для вас теплом любові
Росиці вам з кленового листка
Зерна добірного з пшениці золотої
удачі світлої та молодої на многії літа.
Чекаємо в гості, завжди вам раді!))))
Дорогий мій 11-А 1997 року випуску!
Я – щаслива! Щаслива тому, що ви були і є в моєму житті. Щаслива бачити вас розумними, вихованими, люблячими людьми. Щаслива тому, що ви стали професійними, самодостатніми. Пишаюсь тим, що ви пронесли шкільну дружбу через роки. Тепер ВИ надаєте мені наснаги жити,працювати, вірити, мріяти. Дякую вам!!!

1992 рік
11-Б
Класний керівник: Никоненко Ольга Григорівна.

Багато чудових моментів, пригод, подорожей, виступів пов’язано саме з вами, мій 11Б клас! Вітаю вас з 5 річним ювілеєм закінчення школи! Тішуся вашими перемогами та досягненнями! Люблю!❤❤❤