Тренінг “Правила першої домедичної допомоги”

В межах ІІ етапу Всеукраїнського змагання Хештег-Марафон, в якому бере участь команда школи “Світоч”, #0190, залучаємо експертів та організовуємо тренінги.
Для учнів школи провели тренінг “Правила першої домедичної допомоги” фельдшери виїзної бригади на станції швидкої допомоги Віктор Мохонько, Анна Кравченко та Віталій Ковиль. Фахівці розповіли як поводити себе якщо ви стали свідками ДТП, про правила проведення серцево-легеневої реанімації, показали як правильно наклади джгут при кровотечах, відповіли на питання аудиторії.
На тренінгу для педагогічної спільноти фельдшери швидкої допомоги наголосили на послідовності дій під час надання першої допомоги та необхідності першочергово правильно оцінити ситуацію та спланувати подальші дії.
Зустріч пройшла цікаво та корисно! Бережіть себе та своє здоров’я!