16 днів проти насильства


Виховна година 10-б клас
Тема: Світ без насилля до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
Мета: Розширити знання учнів про їх права, попередити насилля серед молоді. Розвивати культуру дітей, ввічливість, чесність, людяність. Виховувати дисциплінованість, повагу до дітей, ровесників, дорослих.

Під час уроку були розглянуті питання: міжнародні правові документи, які спрямовані на подолання насильства над людьми; визначення термінів агресія (агресивна поведінка), насильство та їх види; типи жорсткого поводження з дітьми, а також причини виникнення жорсткого ставлення до дітей. В ході обговорення причин жорстокого ставлення діти самі пропонували рішення ситуації та як можна уникнути агресії, до кого можна звернутися по допомогу.


Школа “Світоч”! В межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” для учнів 7-8 класів пройшла зустріч на тему “Дії проти насильства” зі старшим інспектором ювенальної превенції Василівського РУП Толбей Наталією Петрівною. Види насильства, алгоритм дій, куди і до кого звертатися по допомогу – на ці та багато інших питань діти отримали відповіді під час зустрічі.
Дякуємо Наталії Петрівні за співпрацю!
Не мовчи, скажи насильству “Ні!”


3 грудня – Міжнародний День людей з інвалідністю. Саме цій даті і була присвячена година спілкування «Зрозуміти іншого», яка пройшла у 1 – А класі. Діти переглянули відео та презентацію, з яких дізналися про те, що люди, які мають обмежені можливості, як правило, володіють сильним характером, непереборною жагою до життя та мають добре серце.


Школа “Світоч”. Сьогодні учні 3-Б класу обговорили мету Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, що таке насильство, які види насильства існують. Дізналися про те, до кого можна звернутися за допомогою у разі проблеми насильства.


Школа “Світоч”!
Година спілкування “Зрозуміти іншого” для учнів 5 класів до Міжнародного дня людей з інвалідністю.
Усі ми різні, але рівні!


Школа “Світоч”. Година спілкування в 9-А класі. Тема: «ВІЛ-інфекція і СНІД: без міфів та ілюзій» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. Здобувачі освіти підвищили рівень поінформованості з проблемою інфікування ВІЛ/СНІДом.
Сформували в учнів навички безпечної поведінки і відповідальності за власні вчинки, толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД.
Запам’ятайте, що ВІЛ-інфіковані та хворі на СНІД – такі ж люди, як і ми, які потребують підтримки і розуміння. Небезпечна ВІЛ-інфекція, а не ВІЛ-інфіковані. Отже, боротися треба з інфекцією, а не з людьми!

До Міжнародного Дня людей з інвалідністю у 2-А класі пройшла година спілкування «Ми-є, ми-рівні». Діти дізналися про причини інвалідності, а також про сильний характер та непереборну жагу до життя особливих людей, про їхні досягнення. Подивилися мультфільм про добрих дітей ,які допомогли хлопчику з інвалідністю подолати бар’єри і відчути себе потрібним. Зробили висновки, що такі люди потребують нашої уваги і допомоги і вирішили бути небайдужими та добрими.


У 3-Б класі протягом тижня проводились ранкові зустрічі та година спілкування на теми “Роби добро”, “До дня пам”яті жертв Голодомору 1932-1933″ , Зрозуміти іншого”, “Що треба знати про СНІД” та “16 днів проти насильства ”


Школа “Світоч”. Виховна година 10 – Б класу, присвячена Всеукраїнській акції «16 днів без насилля».
Здобувачі освіти ознайомилися з історією виникнення волонтерського руху, його цілями, а також дізнались, що означає термін «волонтер» і хто може ним стати, кому допомагають такі організації, чи взаємодіють волонтерські спілки між собою. Були згадані найвідоміші в Україні Благодійні Фонди та спілки, для чого зараз відбуваються збори не тільки коштів, а й одягу, продуктів харчування, кришечок від пластикових пляшок і навіть консервних банок. Були обговорені питання яким чином сьогодні ми можемо допомогти нашим військовим і країні в цей важкий час.

В межах акції «16 днів проти насильства» в 1 –А класі пройшла година спілкування, присвячена саме цій проблемі. Діти дізналися про те, що будь – яка образа залишає слід на серці та у душі кожної людини. Виявили, що про домашнє насильство нам розповідають казки про мачуху та падчерку, про Івасика – Телесика тощо. На занятті ми практикували різні техніки, які допомагають людям боротися з агресією. Дуже вразила дітлахів притча про двох вовків – доброго і злого, які живуть у кожному з нас. Але перемагає той вовк, якого ти підгодовуєш. Прийшли до висновку, що своїх “добрих вовків” треба підгодовувати добрими справами, приємними словами, любов’ю та повагою.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *