Вітаємо нашу країну з великим святом! Любимо! Віримо! Пишаємось!

Напередодні Дня Незалежності України в школі “Світоч” відбулася зустріч вчителів різних поколінь. В теплій і душевній бесіді поспілкувалися видатна людина старшого покоління, заслужена вчителька України, лауреат Всеукраїнського конкурсу ” Учитель року- 1999″, майстер педагогічної праці Шкабєріна Галина Петрівна та талановита людина, ровесниця Незалежності України, вчителька початкової ланки Радзієвська Сніжана Сергіївна, яка навчає дітей по-новому в молодій Україні, даючи їм змогу в подальшому стати креативними і брати участь у розбудові модерної, незалежної, сучасної України. В ході розмови Галина Петрівна поділилася своїми секретами успіху, дала багато корисних порад: вірити в свої сили, рухатися тільки вперед та наполегливо досягати свої цілі. В свою чергу молодий спеціаліст розповіла про сучасну молодь, покоління “Альфа”, і як саме залишатися з ними ” на одній хвилі”.
Вітаємо нашу країну з великим святом! Любимо! Віримо! Пишаємось!