Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти врегульовано такими нормативними документами МОН України:


Методичні рекомендації про перезарахування оцінок із закордонних шкіл здобувачів освіти у комунальному закладі «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів“Світоч” Дніпрорудненської міської ради Запорізької області


 

Критерії оцінювання результатів навчання з іноземної мови учнів  у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти  2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання з інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» учнів 5-6 класів, які здобувають освіту відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти  на 2023-2024 навчальний рік


Критерії оцінювання результатів навчальних досягнень з математики, фізики, інформатики учнів у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н. р.
 

Критерії оцінювання результатів навчання учнів 5-11 класів з української мови та української літератури у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти  2023-2024 н.р.


 

Критерії оцінювання результатів навчання учнів 5-11 класів  із зарубіжної літератури та літератури у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти  2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання навчальних досягнень для учнів 1-4 класів (НУШ) КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» 5 клас КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання учнів з дисциплін художньо-естетичного циклу у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч” ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з історії у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


 

Критерії оцінювання результатів навчання з фізичної культури учнів у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання з музики учнів у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання навчальних досягнень з предмету «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»  у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО на 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання учнів з правознавства у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО на 2023-2024 н. р.


Критерії оцінювання результатів навчання учнів з етики у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч” ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання учнів з хімії у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч” ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання учнів з природознавства у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч” ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання учнів з основ здоров’я у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч” ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання учнів з біології у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч” ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.


Критерії оцінювання результатів навчання учнів з географії у КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч” ДМР ВР ЗО у системі повної загальної середньої освіти 2023-2024 н.р.