ЕСТРАДНО-ВОКАЛЬНА СТУДІЯ “ПЕРЛИНКИ”

 

 • КЕРІВНИКНЕЧАЕВА ЕЛЕОНОРА ДМИТРІВНА
 • ВІК УЧАСНИКІВ : 6 -17 років
 • ЖАНР: ЕСТРАДНО-ДЖАЗОВИЙ ВОКАЛ
 • КАБІНЕТ №9 (початкового корпусу); тел. 6-38-89

Вокально – естрадна студія ” Перлинки” – переможці і призери міських, районних, обласних фестивалів і Міжнародних конкурсів вокальної творчості, незмінним керівником якої була Нечаєва Елеонора Дмитрівна (Інтерв’ю з Нечаєвою Е.Д.)
Колектив по праву заслужив свою назву. Він відмічений дипломами різної гідності, у тому числі дипломами лауреатів Міжнародного конкурсу і нагороджений статуеткою “Золотий мікрофон”.
В 2012 році  у колективу ювілей – 10 років творчості.
“Перлинки” знайшли для себе своє творче кредо – вкладати душу і почуття у виконання пісні, щоб зачіпати усі куточки душі глядача. Усі учасники це розуміють і прагнуть до вищих результатів. “Щоб бути упевненим в успіху, треба намагатися йти на зустріч до нього”. Ці мудрі слова допомагають студії творити, дарувати нам радість і домагатися успіхів.

Вокально-эстрадная студія ” Перлинки” – це творча лабораторія, в атмосфері якої дозрівають юні дарування і навіть найменші іскорки дитячого таланту розгораються і світяться зоряним світлом. У обстановці гри створюється атмосфера навчання, в якій дитина занурюється в дивовижний світ музики, хореографії, театру. В процесі навчання вихованці студії отримують не лише основи вокального мистецтва, але і елементарні знання хореографічного руху, сценічного майстерства.
Найголовніша мета, яка стоїть перед керівником студії, – це вивільнення творчого потенціалу кожної дитини і подальше оснащення його професійними навичками. Колектив існує під девізом “НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО”.  А краща нагорода за педагогічну майстерність – це бачити, як кожна дитина стає розкутою, радісною, яскравою особою. Успіх і визнання приходять лише тоді, коли в колективі складається творча і дружня атмосфера. Адже це, якщо можна так сказати, по суті, друга сім’я. Колективний спів приносить радість і розфарбовує життя новими фарбами. Усі учасники студії знають, що тільки працею можна добитися успіху!!!

Колектив, не дивлячись на перешкоди, як гордий корабель не міняє свій курс і рухається тільки вперед до наміченої мети у бурхливому океані музики. Відточує свою майстерність, збираючи його по перлинках в намисті творчості, сяючи сліпучим блиском МАЙСТЕРНОСТІ.

10 років незмінною солісткою студії була Чорнокнижна Катерина. Її творчий шлях подивіться в альбомі.

 

 

Фотоархів естрадно-вокальної студії “Перлинки”:

2004 рік

 

 

 

 

2006 рік

2007 рік

2008 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Міжнародний фестиваль “Медовий край”

 

 

 


Святкуваняя  10-річчя колективу
2014 рік

Звітний концерт 2014

2015 рік

“Таланти твої, школо “Світоч”

2016 рік

Концерт


2017 рік

“Таланти Хортиці”

Диплом лауреата 1 ступеня :Тимкова Віталіна.  
Диплом лауреата 2 ступеня:Ракша Катерина (4 кл.), Македонська Олександра (2 кл),Чемеріс Микита (2 кл), Другакова Анна (1 кл), Цвіткова Катерина (1 кл), Плєннік Максим (1 кл), Мурко Софія (1 кл), Лисенко Арина (5 кл), Пруніч Настя (2 кл).

Диплом лауреата 3 ступеня  нагородили Цвіткову Юлію (4кл), Ліпай Ганну (4 кл),Зволинську Дашу(4 кл), Бойко Кіру (2 кл), Федько Мар’яну (2 кл), Плєнніка Едіка (4кл), Кір’янова Данила (4 кл),Чепік Вероніку (4 кл), Останіну Діану (4 кл), Кіріченко Вероніку (5 кл)

 • Лисенко Аріна – лауреат І ступеня.
 • Тимкова Віталіна– лауреат ІІ ступеня.
 • Плєннік Едуард – лауреат ІІІ ступеня.

 

 

 

 

“Vivat, королі шкільних наук!”

 

Святкування 15-річного ювілею


 

2017-2018 н. р.

 

Х Міжнародний фестиваль мистецтв «ДивосвІт». (листопад 2017 р.)

 • Тимкова Віталіна  (6Б) –лауреат ІІ ступеню,
 • Ганістрат Ярослава (2В)- лауреат ІІ ступеню,
 • Прунич Настя (3В) – лауреат ІІІ ступеню,

Дипломанти фестивалю : Федько Мар’яна (3В), Мурко Софія (2А), Московцева Ганна (3В), Македонська Олександра (3А), Бойко Кіра (3Б), Другакова Анна (2В), Чепік Вероніка (5В).
Фото

 

Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Таланти Хортиці» (лютий 2018) .
Лауреатами 1 ступеня стали: Чепік Вероніка (5В), Тимкова Віталіна (6Б), Цвєткова Юлія (5Б), Лисенко Орина (6А)
Лауреат 2 ступеня стали: Македонська Олександра (3А), Цвєткова Катерина (2В), Мурко Софія (2А).
Фото

IV Міжнародний шоу-фестиваль талантів «ZaГрай Fest-2018» (Березень-квітень 2018)

 • Лауреат I ст: квартет студії «Перлинки»: Мурко Софія (2 кл), Цвєткова Катя (2 кл), Македонська Олександра (3 кл), Пруніч Настя (2 кл),
 • Лауреат  III ст. – Лисенко Орина (6 кл)
 • Дипломантами фестивалю стали: Тимкова Віталіна (6 кл), Цвєткова Юлія(5 кл), Чепик Вероніка (5 кл) і наймолодші учасники студії, які вперше вийшли на велику сцену Гапон Кіра (1 кл), Фоменко Аня (1 кл), Кононенко Назар (1 кл).
  Фото

Звітний концерт (травень 2018)

Фото

 


2018-2019 н. р.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Art Tavria Fest” м.Херсон. (дистанційно)

І премія – квартет студії в складі Мурко Софії, Македонської Олександри, Цвєткової Катерини Катя, Пруніч Анастасії став лауреатом

ІІ премія –  дует Фоменко Анни і Гапон Кіри

Фото

 

V Всеукраїнський дистанційний конкурс «Пізнайко збирає друзів» (місто Київ),  (дистанційно )

 • 1 місце – Дует Галон Кіри та Фоменко Анни у номінації вокал/бейбі
 • 1 місце – квартет Македонської Олександри, Мурко Софії, Прунич Анастасіїта Цвєткової Катерини у номінації “вокал діти мала група”

 

III Міжнародний фестиваль таланту та краси “Преміум EUROPE FASHION FEST 2018”

Фото

Македонська Олександра, Мурко Софія, Пруніч Настя, Цвєткова Катерина – диплом ІІ ст. та сертифікат, як «найкращим вокалістам року», на 1000 євро в дитячий творчий табір «Вместе» БОЛГАРІЯ, м.Кітен

 

Новорічний концерт

Фото

25 грудня наша студія брала участь в Київському фестивалі “Лавина талантів”

1  місце:  дует Васильченко Софії і Демешко Вікторії(1А) та наш відомий квартет в складі  Прунич Анастасії (4В),  Македонської Олександри (4А), Мурко Софії (3А), Цвєткової Катерини (3В).
2 місце –  Кононенко Назар і Стуконог Дмитро (2Б)
3 місце – наші солісти Бойко Кіра (4Б), Чепік Вероніка (6В), Федько Мар’яна (4В).

 

 

 “ZaГрай FEST весна 2019”
Квартет студії “Перлинки” Мурко Софія, Прунич Анастасія, Македонська Олександра, Цвєткову Катеріна  – ІІ місце

Тріо студії  Федько Мар’яна, Чепік Вероніка,  Бойко Кіра  – ІІ місце
Фото

 

 Всеукраїнський фестиваль “Щастя поруч

І місце:

зоряний квартет  Мурко Софії, Пруніч Насті , Македонської Олександри, Цвєткової Каті, дует Македонської Олександри і учня гімназії “Софія” Якостюченка Кирила.

ІІ місце:

дебютанти учениці перших класів Васильченко Софія, Демешко Віка, Грабарь Кіра, дует Мурко Софії і Цвєткової Каті, тріо Чепик ВеронікиВерхогляд Анжеліки і Федько Мар’яни

Фото

Звітний концерт “На хвилях музики”.
Фото

Міжнародний фестиваль, який проходив в Болгарії в м.Кітен.

Студія була відібрана для участі в галаконцерті, який проходив на відкритій сцені в м.Пріморско. Під час виступу колективу підспівували і аплодували всі присутні, т.я. в Болгарії дуже люблять наші запальні українські пісні.
Післе концерту було нагородження, яке проводив відомий шоу-мен Дмитро Коляденко. Дмитро був членом журі фестивалю. Він високо відзначив постановки номерів і костюми коллективу.
“Перлинок” нагородили як найккреативніший колектив (керівнику було вручено грамоту та медаль).
Фото