Іванов Євген Борисович

Народився 14 грудня 1951 року в родині робітників в с.Ватажки Марфинського району Астраханської області. В 1967 році закінчив 8 класів і поступив в професійно-технічне училище в м. Бердянськ. Після закінчення училища був призваний на службу в армію. В 1970 році демобілізований. Після служби в армії працював водієм. В 1980 році поступив в Дніпрорудненський технікум, який закінчив в 1984 році, в цьому ж році поступив в Бердянський педагогічний інститут на спеціальність «вчитель трудового навчання».
В 1987 році  по переводу працював в  Ханти-мансійському інституті удосконалення методистом, потім завідуючим кабінету трудового навчання. В 1989 році закінчив Ішимський педінститут за спеціальністю «учитель загально технічних дисциплін. С 1991 року по 2003 рік працював в Балківській ЗОШ I-III ступенів вчителем праці, ДП, креслення.
В Дніпрорудненській школі «Світоч» з 2005 року на посаді вчителя трудового навчання. Останні роки Євген Борисович веде курси водіїв для учнів та для мешканців міста.
Добросовісне відношення педагога до своєї роботи дає добрий результат. Групи водіїв здають екзамени без затруднень.
В свій ювілей Євген Борисович разом з курсантами був на екзамені в МРЕО. І вони його порадували: більше 50% отримали посвідчення водія категорії «В». Адміністрація і педагогічний колектив школи вітає Іванова Євгена Борисовича з 60-річчям!
Спливає час, мов листя за водою,
За роком рік – і так життя мина.
Вже 60, і непомітною рукою
Вже Ваших скронь торкнулась сивина.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!