Школа “СВІТОЧ” проводить адаптаційно-розвивальні заняття для майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Школа “СВІТОЧ” щосуботи -08.04, 15.04, 22.04, 29.04 о 10.30 проводить адаптаційно-розвивальні заняття для майбутніх першокласників. Учителі Свєтлая Анжела Петрівна та Литвинова Юлія Валеріївна будуть чекати зустрічі з малечею. Записатися на заняття саме до школи ” СВІТОЧ” Ви зможете, зареєструвавшись в АНКЕТІ. Ми з Вами обов’язково зв’яжемося.

Вітаємо від щирого сердця!

Шановна Тетяно Миколаївно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!
Ви справжній лідер, новатор, опора та підтримка нашого колективу!
Вражає, як Ви гармонійно поєднуєте у собі жіночу мудрість, інтуїцію, професійний підхід до справи, сильну волю, вміння приймати рішення, втілювати в життя найграндіозніші задуми!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, величезної енергії, невичерпних сил і натхнення, щоб з тим же завзяттям і гарячим серцем бути не тільки успішним керівником, а й щасливою людиною у своїй вільній, прекрасній і непереможній Україні!
З повагою колектив школи “Світоч”

Набір до 1 класу 2024-2025 н.р.

До уваги батьків майбутніх першокласників!
РАНКОВІ ЗУСТРІЧІ з вчителями у школі “СВІТОЧ”!
Традиційно у листопаді-грудні школа «СВІТОЧ» розпочинає заняття з майбутніми першокласниками!
Тож у суботні дні 25.11, 02.12, 09.12, 16.12 з 11.00-12.00 – учителі початкової ланки будуть чекати Ваших діток на РАНКОВИХ ЗУСТРІЧАХ, де на малечу чекають цікаві,веселі, різноманітні, творчі завдання. Гарний настрій, затишна атмосфера, приємне спілкування стануть запорукою м’якої адаптації до освітнього процесу.
З повагою, колектив родини «Світоч»!
Скоріш реєструйтеся за посиланням і ми обов’язково Вам зателефонуємо!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

КЗ Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Світоч” ДМР ВР ЗО оголошує набір до 1 класів на 2024-2025 навчальний рік
Записатися  саме до школи ” СВІТОЧ” Ви зможете, зареєструвавшись в АНКЕТІ. Ми з Вами обов’язково зв’яжемося.

Форма для реєстрації до 1 класу

Шановні батьки!
Школа «Світоч»  запрошує учнів на навчання у будь-який клас (з 1 по 11)!
Також продовжуємо набір до першого та десятого класів
за наступними профілями:
-загальноосвітній;
-філологічний (англійська мова);
– технологічний.
Результати наших учнів минулого навчального року:
– перемоги у конкурсах різних рівнів;
– учениця -стипендіат;
– 3 учні одинадцятих класів отримали свідоцтва з відзнакою, нагороджені золотими медалями.
– 10 учнів дев’ятих класів отримали свідоцтва з відзнакою.
– майже всі випускники цього року вступили на БЮДЖЕТ до ВНЗ (тільки четверо з них- на контрактній основі)
– як завжди, серед наших наших учнів є такі, які одержали 200 балів за результатами НМТ (ЗНО),
(їх було запрошено у Київ на урочисте вручення подарунків).
Ми тримаємо високий освітній рівень!
Всі подробиці освітньої діяльності, піар, реклама – після війни (зараз вважаємо, не на часі)
Працюємо онлайн.
Здійснюємо психологічний супровід дітей.
У разі проблем з інтернетом або зі світлом, для учнів є адаптовані матеріали уроків у доступі 24/7, доступ не закриваємо взагалі, на відміну від багатьох онлайн-шкіл.
Головне! Ми добре розуміємо потреби наших дітей, проблеми родин та умови, які нав’язала війна.
Для зарахування до школи або для зворотнього зв’язку вам потрібно просто натиснути на посилання та заповнити форму:
Ми чекаємо на всіх наших учнів! В єдності – наша сила!

Призупинення освітнього процесу в 4-Б класі

Шановні батьки 4-Б класу.
З 23.02.2022р.  до поліпшення епідемічної ситуації в класі учні 4-Б класу школи “Світоч” призупиняють  освітній процес.  Освітній процес в цей період здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Призупинення освітнього процесу в 2-В класі.

Шановні батьки 2-В класу.
З 15.02.2022р. до 21.02.2022р. (орієнтовно до поліпшення епідемічної ситуації в класі) учні 2-В класу школи “Світоч” призупиняють  освітній процес.  Освітній процес в цей період здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.