-затверджено перелік навчальних предметів, із яких у 2022 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання;
-окреслено принципи зарахування результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання;
-установлено строки проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
-визначено підходи щодо встановлення результатів державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.
Зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року проводитиметьсяз 23 травня до 15 липня з 13 навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, математика (завдання рівня стандарту), математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.
Результати ЗНО за шкалою 1-12 балів ізчотирьох навчальних предметівзарахують як оцінки за державну підсумкову атестацію освітнього рівня повної загальної середньої освіти для учнів (студентів) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, якіу 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.
У 2022 році випускники складатимуть обов’язкове ДПА у формі ЗНО з української мови, математики, історії України або іноземної мови та ще з одного предмету на вибір.
Максимально учасники зможуть прой тип’ять тестувань ЗНО бюджетним коштом. Окрім п’яти гарантованих державою тестів, учасник зможе додатково за бажанням скласти тестування з інших предметів за власні гроші.
 

Графік проведення тестів ЗНО у 2022 році

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022року
Предмет Дата проведення
   
Оголошення результатів ЗНО

 

ПРОЙТИ ДЕМОТЕСТ ЗНО-2021