Сім правил вироблення такого умонастрою, який принесе вам душевний спокій і щастя
  • Правило 1. Заповніть свій розум думками про спокій, мужність, здоров’я і надії, адже “наше життя – це те, що ми думаємо про нього”.
  • Правило 2. Ніколи не намагайтеся звести рахунки з Вашими ворогами, тому що цим Ви принесете собі більше шкоди, ніж їм. Робіть, як генерал Ейзенхауер: ніколи не думайте ні хвилини про людей, яких Ви не любите.
  • Правило 3. Замість того, щоб переживати через невдячність, будьте до неї готові.

Пам’ятайте, що Ісус вилікував прокажених за один день – і тільки один з них подякував йому. Чому Ви чекаєте більшої подяки, ніж отримав Ісус? Пам’ятайте, що єдиний спосіб знайти щастя, – це не чекати подяки, а здійснювати благодіяння заради радості, одержуваної від цього.

•  Правило 4. Ведіть рахунок своїм успіхам, а не своїм неприємностям!
  • Правило 5. Не наслідуйте інших. Знайдіть себе і залишайтеся собою, адже “заздрість – це невігластво”, а “наслідування – самогубство”.
  • Правило 6. Коли доля вручає вам лимон, постарайтеся зробити з нього лимонад.
  • Правило 7. Забувайте про свої власні неприємності, намагаючись дати трохи щастя іншим. “Роблячи добро іншим, ви в першу чергу допомагаєте собі”.