ПОЛОЖЕННЯ про організацію та структуру учнiвського самоврядування «Лідер»

Самоврядування молодша школа

СТЕНД САМОВРЯДУВАННЯ

Правила поведінки у школі

Академічна доброчесність

Засідання активістів учнівського самоврядування “Лідер”  26.11.2020р.
Поділитися досвідом, обмінятися враженнями та ідеями зібралися на засідінні активісти учнівського самоврядування “Лідер”. Підбили підсумки роботи, ознайомились з майбутніми заходами та обмінялись враженнями від своєї діяльності. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Онлайн челлендж “Сильні проти булінгу!”   27.11.2020р.
Сьогодні п’ятниця, а це означає, що на вас чекає нова акція в межах тижня  “STOP булінг”.
Ми оголошуємо онлайн челлендж “Сильні проти булінгу!”, який стартує під гаслом “Краще займатись спортом, а не булити!”.
Кожен, хто підтримує антибулінгову кампанію, надсилайте свої спортивні фото  (як ви тренуєтесь, займаєтесь спортом, танцюєте, їдете на велосипеді, самокаті тощо). Залучайте однокласників до участі!
Чекаємо  на завзятих та спортивних учасників!
#сильніпротибулінгуфото та відео

1 грудня “Всесвітній день боротьби зі СНІДом”       01.12.2020р.
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, у школі пройшла акція “Стрічка проти СНІДУ”. На І поверсі у фойє педагоги- організатори провели інформаційну агітацію, учні та працівники школи
замалювали серця на стрічці та пригадали, що вони знають про ВІЛ/СНІД. На знак підтримки боротьби зі СНІДом кожен прикріпив на одяг червону стрічку. Протягом дня учні проходитимуть спеціальний тест, який допоможе більше дізнатися про цю хворобу.
Тест знаходиться в спеціальних QR кодах, які розміщені по всій школі. Учні 10 та 11 класів пройдуть анонімне анкетування.фото

Готуємося до новорічних свят        09.12.2020р.
Створюємо новорічну казку для малечі! Активісти шкільного самоврядування “Лідер” Канакова Ліда, Вертелецька Віолета, Локтіонова Настя (10 -Б) сьогодні завітали у корпус початкових класів та разом з активістами самоврядування з 4 -Б класу прикрасили новорічний стенд. Дякуємо за активність! Окрема подяка Ємельяновій Вікторії (9-Б клас)  за неперевершені плакати!

Інформаційні п’ятихвилинки          14.12.2020р.
До дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС учениці 10-А класу Холоста Олеся та Ананко Софія разом з педагогом-організатором Верещакою О.В. провели інформаційні п’ятихвилинки та нагадали учням школи про день, коли сталася трагедія.

Бібліотекар Сокол С.В. створила тематичну інсталяцію в холі школи.
Також, діти мали змогу переглянути відео про ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

До нового року залишилося 16 днів             15.12.2020р.
Активісти учнівського самоврядування “Лідер” продовжують створювати у школі святковий новорічний настрій.

Крути… Мужність і біль України

Масниця