Пандемія #COVID19 🦠значно змінила світ. Підлітки та молоді люди можуть почуватись пригнічено чи схвильовано через усі події 😟. Знайте, що це нормальна реакція. Проте це також означає, що потрібно стежити за своїм психічним здоров’ям 💙.
💡У #ДеньБезпечногоІнтернету   UNICEF Ukraine підготували кілька порад, які допоможуть вам піклуватись про себе у складні часи. А за підтримкою ви может звернутись до онлайн-платформ психологічних консультацій для молоді:
Teenergizer, Support ME, Національна дитяча “гаряча лінія”, Teenslive
Повний матеріал читайте  на сайті 👉http://uni.cf/3a4F8TK

Інформаційно-освітню кампанію #Stop_sexтинг створено у 2018 році з метою захисту українських дітей від сексуального насильства в Інтернеті.

Правила безпечного користування електронною скринькою

Робота учнів 7-В класу ШСШ № 1

Не забувай, що інтернет – це не головне захоплення в житті. Крім нього у тебе повинні бути улюблені книги, заняття спортом і прогулянки з друзями на свіжому повітрі!