Баша Віта Вікторівна

вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Розробки уроків:

1. Відкритий урок з художньої культури «Театр як синтез мистецтва»
  2. Урок в 9 класі з теми: Т.ШЕВЧЕНКО – НАРОДНИЙ ПОЕТ
  3. Тема уроку: Прикметник як частина мови. Морфологічні ознаки, синтаксична роль прикметників.  (6 клас)
  4. Тема уроку: Ступені порівняння прикметників. Творення вищого та найвищого ступенів порівняння (6 клас)
  5. Тема: Узагальнення та систематизація вивченого про прикметник  (6 клас)

Письменна Людмила Петрівна

Розробки уроків:

1. Урок позакласного читання з теми: «Дарунки долі (за казкою Івана Липи«Близнята»)» (6 клас)
  2. Урок з української літератури з теми: “Всеволод Нестайко. Повість «Тореадори з Васюківки». Порівняння дитинства героїв твору із дозвіллям сучасних дітей. Їхні мрії і дійсність” (6 клас)
  3. Урок з української літератури з теми: “І.Франко «Фарбований лис». Зміст казки, головні і другорядні персонажі”  (5 клас)
  4. Урок української літератури з теми: “Співчуття і милосердя – шлях до перемоги добра. Образи хлопчиків, їхня наполегливість у захисті гуманних переконань за оповіданням Є.Гуцала «Лось» (5 клас)
  5.  Урок з української мови з теми: “Складання усного опису на тему «Зимовий день»
  6. Урок розвитку зв’язного мовлення на тему: «Усний твір – опис зовнішності людини» (7 клас). Презентація до уроку.

Куцарєва Марина Олександрівна

вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

1. Правила вживання м`якого знака (відкритий урок з української мови для учнів 5-Б класу)
  2. С.Чернілевський «Забула внучка в баби черевички» (відкритий урок з української літератури для учнів 6-Б класу)