Школа-відмінниця
Жовтень для нашої школи “Світоч”  видався нелегким, бо в цей час проходила її атестація. Атестація навчального закладу – це, свого роду, відповідальний іспит, який проводиться один раз на десять років районним відділом освіти з метою визначення не тільки якості навчально-виховного процесу, а й визначення рейтингу загальноосвітнього навчального закладу серед інших шкіл району.
Атестаційна комісія (15 фахівців районного управління освіти) протягом двох тижнів здійснювали перевірку та оцінювання управлінської діяльності, методичної, виховної і навчальної роботи школи.
Педколектив школи з честю витримав чергове випробування, набравши в результаті 54 бали (з 62 можливих)!
Школа «Світоч» вкотре поспіль підтвердила свій високий рівень і була атестована з відзнакою!
Наказом  управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 31.01.2011 № 085 «Про атестацію навчально-виховних закладів» було підтверджено таке рішення районної комісії.

Це – велика гордість для нас, адже далеко не кожна школа атестується з відзнакою  (із 46 атестованих закладів Запорізької області в цьому році – всього 2), а в історії Василівського району ми – перша і поки єдина школа-відмінниця!