Увага!

Увага! З 7 вересня по 16 вересня 2021 року призупинено освітній процес в учнів 2-В класу.
Відпрацювання уроків з 7 по 16 вересня 2021 року буде здійснюватися за допомогою елементів дистанційного навчання.

Зі святом Першого дзвоника!!!

Знову свята радісні хвилини,
Безліч вересневих привітань.
Здраствуй, “Світоч”! Ненька -Україна
Нас вітає всіх зі святом знань!
1 вересня-особливий день у житті нашої держави! Він пройнятий ідеями добра та єдності поколінь. Сьогодні наша шкільна родина зібралась на шкільному подвір’ї, щоб почути Перший дзвоник нового навчального року. Поділити урочисті хвилини разом з нами завітали почесні гості:
Голова Дніпрорудненської територіальної громади Матвєєв Євгеній Сергійович,
Заступник комерційного директора ПрАТ “ЗЗРК” Лимаренко Олексій Андрійович,
Начальник шахти “Прохідницька” ПрАТ “ЗЗРК” Ус Олександр Сергійович,
Заступник Голови профспілкового комітету ПрАТ “ЗЗРК” Борисенко Юрій Григорович,
Голова та засновниця ГО “На варті”, депутатка Малобілозерської територіальної громади Кононенко Наталія Вікторівна.
За традицією з першими словами вітань звернулась директор школи Розумейко Тетяна Миколаївна, вона привітала першокласників, майбутніх випускників, всіх учнів, батьків та педагогів з новою сторінкою шкільного життя.
Приємним моментом стало нагородження від міського голови наших учнів та педагогів. Ми щиро вдячні за постійну та всебічну підтримку Запорізькому залізорудному комбінату, який вже традиційно до Свята знань дарують школі сертифікат для покращення освітнього середовища.
Шановна шкільна родино! Нехай цей навчальний рік відкриє нові горизонти пізнання, нових друзів. Нехай добро, краса, постійний творчий пошук будуть завжди поруч з вами в стінах рідної школи.

Срібна медаль!!! Диплом переможця!!!

Срібна медаль!!! Диплом переможця!!!
Вітаю школу “Світоч” з перемогою у Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти-2021”. Нагороду вручив заступник голови обласної державної адміністрації
Шиханов Руслан Борисович.
Окремо вітаю і дякую колегам:
Ігнатенко Т П., Куцарєвої М.О., Хабренко О.М., Ткаленко Н.В..
 
 
 
 

Вшанування пам’яті героя Кушова Руслана Бахрікуловича на передодні дня Незалежності України

Традиційно теплого серпневого дня Україна відзначає велике свято, що зіткане з добра та любові. Цього року наша держава святкує красиву дату – ювілей, 30-річчя Незалежності України!
23 серпня, у День Державного Прапору та напередодні Дня Незалежності, учні школи “Світоч” зібрались на шкільному подвір’ї, щоб вшанувати пам’ять героя Кушова Руслана Бахрікуловича, який поклав своє життя за волю та незалежність нашої країни. Право покласти квіти до меморіальної дошки Героя Кушова Р. було надано неодноразовому переможцю районних та обласних змагань з дзю до, учню 9-Г класу, Ременнікову Артему та неодноразовій призерці Всеукраїнських змагань з художньої гімнастики, учениці 4-В класу, Ткаленко Вікторії.
Пам’ять про героя буде вічно жити у наших серцях. Слава Україні!

 

Рідне Місто! З Днем народження! Привітання директора школи “Світоч” Тетяни Розумейко.

Рідне Місто! З Днем народження!
Це відео посіло І місце на обласному конкурсі відеороліків “Моя сучасна Україна. Мій рідний край!”.
І ми його присвячуємо Тобі, рідний Дніпрорудне! Ми присвячуємо Всім землякам, хто любить Тебе і береже тепло душі до малої батьківщини.
Ми пишаємося, що саме наше Місто і саме наша розповідь вразили журі на Конкурсі, а результат перемоги отримали 05.07.2021!
Це дуже важливо, бо нашому Місту- 60! Ювілей!
Чи може бути кращим подарунок від молодого покоління Місту!
Рідний Дніпрорудне, ми багато років славимо Тебе своїми вчинками, діями, перемогами та рейтингами, де ми перші у районі, області і, навіть, у столиці.
І цього року ми теж вражаємо! ЗНО- 198 балів з біології, 196 балів з англійської мови, 190 з української мови отримали учні “Світоч”- Дніпрорудненці!
Рідне Місто, шановні Дніпрорудненці, наш освітній заклад вітає всіх зі святом! Ви можете бути впевненими, що і й надалі ми будемо робити все можливе для благополуччя і успіху наших дітей, нашої громади, нашої країни!
P.S. Ім’я переможця: Прозор Анастасія, учениця 11А класу школи “Світоч”, вже випускниця!
Керівники: Гремякіна Наталія, Верещака Олена!
Вітаю з перемогою! Дякую!

З днем народження, Дніпрорудне !

Від щирого серця вітаємо всіх дніпрорудненців з Днем міста! З 60-ти річним ювілеєм! Від усієї душі зичемо місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаємо міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла й щасливої долі!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, Дніпрорудне !