Співчуваємо!

З глибоким смутком наш педагогічний колектив сприйняв жахливу звістку про передчасну смерть АНТОНЕНКО Яни Юріївни – колеги, вчителя математики та фізики школи “Талант”.

22 вересня раптово зупинилося енергійне та гаряче серце жінки, мами, педагога.
Яна Юріївна – випускниця нашого закладу освіти, певний час працювала поряд з нами вчителем фізики.
Світла пам’ять про мудру людину, відкритого, щирого, працелюбного, ерудованого педагога назавжди збережеться в серцях колег, друзів та всіх, хто знав Яну Юріївну.
Колектив школи «Світоч» щиро висловлює глибокі співчуття колегам, рідним і близьким та розділяє всім серцем біль та горе.

Увага! “Жовта зона”

Шановні батьки.
Україна переходить до “жовтої зони” епідемічної небезпеки 23.09.2021 і наша громада також.
З 23.09.2021 учні 1-4 класів школи “Світоч” приходять до закладу освіти і навчаються в очному режимі.
Учням 5-11 класів заборонено відвідування закладу освіти, тому освітній процес буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

“Знавці правил дорожнього руху” учні паралелі 7 класів

Ми за безпечний рух! Під таким гаслом сьогодні мандрували квестом “Знавці правил дорожнього руху” учні паралелі 7 класів. Свої знання та вміння діти показали на етапах “Ситуація”, “Дорожній знак”, ” Загадковий”, “Арт-плакат”, “Велоестафета”.
І місце поділили учні 7-А та 7-В класів, ІІ місце посіли учні 7-Б. Вітаємо наших переможців!

Міжнародний день людей похилого віку

Міжнародний день людей похилого віку проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, відзначається в усьому світі 1 жовтня. Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини людства.
Сьогодні учні 7-А класу школи “Світоч” залюбки створювали вітальні милі листівки для людей похилого віку. Діти погодились, що турбота про людей старшого покоління необхідна кожної хвилини, і не як відзначення свята, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Квест “Знавці правил дорожнього руху” для 5х класів

Сьогодні свої знання правил дорожнього руху нам демонстрували учні 5-х класів. Діти вразили суддів своєю обізнаністю та кмітливістю на станціях квесту “Знавці правил дорожнього руху”.
За результатами зустрічі ІІ місце поділили учні 5-Б та 5-В класів. З мінімальним відривом І місце посіли учні 5-А класу.
Вітаємо п’ятикласників та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Квест з ПДР серед учнів 6 класів

Весело та цікаво пролетів час на квесті з правил дорожнього руху серед учнів 6 класів. Діти згуртовано проходили етапи та виконували завдання. За результатами квесту були підведені підсумки:
І місце і найкращий результат на етапі “Арт-плакат” – учні 6-В класу;
ІІ місце і найкращий результат на етапі “Загадковий” – учні 6-А класу;
ІІІ місце і найкращий результат на етапі “Дорожній знак” – учні 6-Б клас.
Знання правил дорожнього руху – запорука твоєї безпеки на дорозі!