До уваги!

Шановні мешканці Дніпрорудненської громади!
09 червня 2021 року о 18.00   в актовому залі школи “Світоч” відбудеться звіт директора школи, щодо роботи освітнього закладу за 2020-2021 навчальний рік.

У зв’язку з санітарно-епідеміологічними вимогами просимо пройти реєстрацію.
О 12.00 09.06.2021 року реєстрація буде завершена.

 

 

Відеоспостереження у школі “Світоч” – впевнений крок до безпеки учнів!

І знов опіка від ЗЗРК нашим освітнім закладом!
Відеоспостереження у школі “Світоч” – впевнений крок до безпеки учнів!
Ділимося гарними новинами! Наші звертання почуті та реалізовані. Сьогодні у школі встановлені камери зовнішнього відеоспостереження. Ми турбуємося перш за все про безпеку.
Щира подяка Голові Правління – Генеральному директору ПрАТ “ЗЗРК” Колєснікову Дмитру Валерійовичу, Директору з персоналу Хролу Віталію Івановичу, начальнику соціальної сфери управління комбінату Козирєву Антону Володимировичу. Ви завжди відгукуєтесь та допомагаєте нам!

Дякуємо за увагу та подарунки!

Сьогодні до школи з подарунками завітала Мельничук Катерина Володимирівна, помічник депутата Амірзянова В.Н. До свята “Останнього дзвоника” пані Катерина передала для наших учнів два м’яча. Дякуємо за увагу та подарунки!

Підтримка інклюзивної освіти у школі “Світоч” від ЗЗРК

Підтримка інклюзивної освіти у школі “Світоч” від ЗЗРК
Школа “Світоч” постійно відчуває підтримку та турботу Запорізького залізорудного комбінату. Наш ранок почався з несподіваного приємного сюрпризу. В межах робочого візиту, Козирєв Антон Володимирович, начальник соціальної сфери управління комбінату, привітав колектив школи із завершенням навчального року та передав від ПрАТ “ЗЗРК” п’ять м’яких пуфів у ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами в межах інклюзивної освіти нашої школи. Учні у захваті від пуфів, які їм до душі, й одразу протестували подарунки.
Ми щиро дякуємо Голові Правління – Генеральному директору Колєснікову Дмитру Валерійовичу, колективу Запорізького залізорудного комбінату, Молодіжній організації запорізьких гірників за підтримку. Ваша турбота й допомога неоціненна!

 

З Днем захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.
Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.
Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, миру, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!
Школа “Світоч” та колектив “Лайм” вітають вас, та дарують запальний танок з нагоди свята!

Свято останнього дзвоника в школі “Світоч”!

Шкільна спільнота “Світоч” радіє! Традиційне свято Останнього дзвоника об’єднало учнів, педагогічний колектив, батьків і наших гостей. Ми тішимося, що поділити з нами урочистості завітали почесні гості: керуюча справами виконкому Дніпрорудненської міської ради Торопова Наталія Анатоліївна, начальник шахти “Прохідницька” ПрАТ “ЗЗРК” Левченко Сергій Васильович, Голова батьківської ради школи Бурбела Олена Володимирівна.
Приємним сюрпризом від Запорізького залізорудного комбінату стало нагородження грошовою премією учнів, переможців і призерів олімпіад, конкурсів, фестивалей, змагань районного, обласного і Всеукраїнського масштабу. Директор школи Тетяна Розумейко та начальник шахти “Прохідницька” Сергій Левченко виконали приємну місію нагородження.
Виступ першокласників, візит загадкового гостя із лампи, Джина, виконання гімну школи – це не всі сюрпризи, які чекали на гостей свята.
Зворушливий виступ наших одинадцятикласників розчулив шкільну родину, ми відпускаємо у самостійне життя нашу надію та гордість, випускників 2021 року!
Щиро вітаємо всіх із завершенням 2020-2021 навчального року! Бажаємо учням та педагогам гарного літнього відпочинку, а випускникам – успішно фінішувати у вступній кампанії та досягти бажаних результатів!

Вітаємо!

Сьогодні в школу «Світоч» завітали заступник начальника пожежної частини Фролов Олексій Вікторович та начальник караулу Шеремет Олександр Михайлович, які вручили учениці 3-В класу Федосєєвій Дар”ї Дипломом учасника творчого конкурсу у рамках «місячника безпеки життєдіяльності – 2020» і невеликі подаруночки за активну участь у популяризації правил безпеки життєдіяльності та основ здоров’я, творчий підхід у зображенні діяльності служби порятунку «101» та особистий внесок у просвітницьку роботу щодо запобігання надзвичайним ситуаціям.

Зустріч з начальником служби у справах дітей м. Дніпрорудного Джемелою Н.П.

Відбулася зустріч директора освітнього закладу Розумейко Т.М. та соціального педагога Каратанас М.І. з начальником служби у справах дітей м. Дніпрорудного Джемелою Н.П.. Були обговорені результати роботи з питань, які були зазначені під час семінару-наради «Основні напрями діяльності соціального педагога в сфері захисту прав дітей», семінар був проведений у квітні в онлай режимі, а саме:
1) організація заходів спрямованих на поліпшення становища дітей, їх фізичного, інтелектуального і духовного розвитку, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;
2) надання консультативної допомоги батькам у вирішенні питань щодо соціального захисту дітей та запобігання вчиненню ними правопорушень;
3) соціально-психологічний супровід дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей пільгових категорій.
Зустріч була продуктивною, були обговорені сумісні плани роботи.

Рівняймося на кращих!

До школи “Світоч” з робочим візитом завітав депутат Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання, начальник управління соціальною сферою ПрАТ “ЗЗРК” Козирєв Антон Володимирович. Разом з директором школи Тетяною Розумейко наш гість обговорив питання благоустрою освітнього простору та виконав приємну місію нагородження, адже ми пишається своїми талановитими учнями, призерами, лауреатами, номінантами, фіналістами, переможцями конкурсів, фестивалей, виставок, змагань районного, обласного і Всеукраїнського масштабу. Кожна нагорода знайшла свого володаря! Вітаємо наших учнів! Рівняймося на кращих!

 

Активні та насичені чотири тижні Фуд Челенджу добігають кінця!

Цікаві, активні та насичені чотири тижні Фуд Челенджу добігають кінця. Як школа “Світоч” долучилася до “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів” дивіться у нашому відеодайджесті.
Цей досвід та знання стануть у пригоді шкільній спільноті! Пропагуємо здоровий спосіб життя, сбалансоване раціональне харчування заради здорової та щасливої української нації!