Увага!

Школа “Світоч”. Отримала запит. Щоб не виникла плутанина пояснюю. УКРИТТЯ і ЗЕП різні речі. ЗЕП -ЦЕ збірний евакуаційний пункт, діє при евакуації населення з міста в інші міста та села. Це ФАКТИЧНО вивозяться люди.
Під час роботи ЗЕПу використовують кабінети, спортзали, медичні пункти. В нас є ЗЕП номер 7 (кабінети, їдальня, тощо)
АЛЕ!!!!! УКРИТТЯ в нас ВІДСУТНЕ. Школа була закріплена за укриттям за адресою Шахтарська 44.
Діти зараз не знаходяться у школі. Знаходяться в родинах, тому родини використовують підвали, укриття, які закріплені за Вами, як мешканцями міста.
ЗЕП починає працювати, коли є розпорядження міського голови. Підходять автобуси і людей вивозять за межі міста. Наші кабінети вільні, але як УКРИТТЯ не підходять. Робота ЗЕПу не відміняє, у разі необхідності, його призупинення для переміщення в УКРИТТЯ.
P.S. ЗЕП в нас є, все готове. УКРИТТЯ ВІДСУТНЕ.
У нас труби проходять у підвалі.
Бережіть себе і рідних!

Увага!

Школа “Світоч”. Освітній процес призупинено до додаткового розпорядження.
Класні керівники на зв’язку з батьками та дітьми (за потребою). З будь якого питання можна зателефонувати. Я, також, на робочому місці.
За можливістю будемо інформувати у звичайному для Вас режимі- вайбер, фейсбук, шкільний сайт.
Відслідковуйте повідомлення по телебаченню, від голови міста ( звернення йдуть у групі Новини ДніпроРудного та на сайті міської ради) Перевіряйте інформацію, яка надходить не з офіційних джерел.
Дякую! Зберігаємо максимально спокій!

Призупинення освітнього процесу в 4-Б класі

Шановні батьки 4-Б класу.
З 23.02.2022р.  до поліпшення епідемічної ситуації в класі учні 4-Б класу школи “Світоч” призупиняють  освітній процес.  Освітній процес в цей період здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Призупинення освітнього процесу в 2-В класі.

Шановні батьки 2-В класу.
З 15.02.2022р. до 21.02.2022р. (орієнтовно до поліпшення епідемічної ситуації в класі) учні 2-В класу школи “Світоч” призупиняють  освітній процес.  Освітній процес в цей період здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Увага!

Шановні батьки 5-11 класів.
З 08.02.2022р.  учні 5-11 класів школи “Світоч” поновлюють очне навчання.

Учні 1-Б, 4-А, 5-В, 6-А, 6-Б, 6-В та 8-Б  класів до 10.02.2022р. продовжують освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Учні 4-В класу призупиняють освітній процес.  Освітній процес в цей період здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.