Висловлює глибокі співчуття рідним і близьким

З глибоким смутком педагогічний колектив школи «Світоч» сприйняв звістку про передчасну смерть першого директора КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» ДМР ВР ЗО. 3 вересня 2022 р. на 86-му пішов з життя Віктор Васильович Штепа. Директором закладу освіти Віктор Васильович був з 1969 по 1977 роки.
Пішла у вічність людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, працелюб за натурою. Педагог, який ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Він був тим керівником, який не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене.
Світла пам’ять про мудру людину, відкритого, щирого, працелюбного, ерудованого директора назавжди збережеться в серцях колег, друзів та всіх, хто знав Віктора Васильовича.
Колектив КЗ «ДСШ І-ІІІ ст. «Світоч» щиро висловлює глибокі співчуття рідним і близьким та розділяє всім серцем біль та горе. Царство небесне нашому дорогому Віктору Васильовичу. Він залишиться в наших серцях назавжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *