Від усього серця дякуємо!

Вкотре піклується, підтримує та робить життя нашої школи комфортнішим ПрАТ «ЗЗРК», який очолює Голова Правління – Генеральний директор Колєсніков Дмитро Валерійович. Наші шефи та справжні друзі, колектив шахти “Прохідницька”, під керівництвом Левченко Сергія Васильовича, завжди опікується школою «Світоч», і знов, Сергій Васильович відгукнувся та допоміг оновити освітній простір в нашій школі. Зусиллями працівників шахти «Прохідницька» було замінено на нові двері у спортивній залі, які дозволять безперешкодно у разі необхідності евакуюватися. Мрії дітей почуті та реалізовані – це встановлення нових велопарковок. Відремонтовано спортивне знаряддя на шкільному стадіоні, бо спортивне життя дитини – запорука здоров’я.
Ми у захваті від скоординованої роботи заступника головного механіка шахти “Прохідницька” Янченко Анатолія Анатолійовича та якості виконаних робіт бункерувальника дільниці № 2 шахти “Прохідницька” Анатолія Степанова, дорожньо-колійного робітника дільниці ВШТ шахти “Прохідницька” Сергія Дубровіна, електрогазозварювальника СГМ шахти “Прохідницька” Василя Ейхмана, слюсаря чергового та з ремонту устаткування СГМ шахти “Прохідницька” Володимира Куліша. Від усього серця дякуємо! Палаючі оченята дітей, посмішка на обличчях – це вдячність наших дітей працівникам комбінату!
За можливість реалізації цього проекта окрема подяка технічному директору ПрАТ “ЗЗРК” Карнауху Андрію Вікторовичу. Від усього серця дякуємо працівникам комбінату!