День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи і 10-у річницю Революції Гідності на Майдані Незалежності. Цього року цей день відзначається під гаслом “Заряджені гідністю і жагою свободи”. Це гасло присвячене українцям, що виборюють свободу і демонструє мотивацію та непереборну силу спротиву нашого народу.
Цього
дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та
Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і
свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її
європейського вибору.
Революція Гідності об’єднала мільйони людей, які усвідомили, що бути вільним і гідним насамперед означає бути відповідальним: за себе, за своїх близьких, за свою країну.
Гідність та Свобода – зброя Перемоги. Українські герої- гідні та вільні.


4-А виховний захід до Дня Гідності.
Учні поглибили знання з історії винекнення свята; оговорили поняття ” гідність” та “свобода”; встановлювали правильний порядок слів у цитатах про гідність за допомогую ” Wordwall”.


21.11.23р.  у 9-А, 9-Б та 11-А класах проведено тематичні інформаційні повідомлення до Дня Гідності та Свободи».


Школа “Світоч”! До Дня Гідності і Свободи для учнів 5 класів пройшов виховний захід “Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!”.
Вільні творять майбутнє! Слава Україні!


Школа “Світоч”! День Гідності і Свободи України. Акція “Україна починається з тебе!”.
Заряджені гідністю і жагою свободи!


До Дня Гідності і Свободи у 2-А класі було проведено годину спілкування. Учні з захопленням послухали промову Президента України на честь свята. Діти дізналися про історію свята, про Революцію гідності і Небесну сотню .Обговорили поняття «гідність» і «свобода». Завершилася година цікавою вікториною «Знавці України».


У 3-Б класі протягом тижня проводились ранкові зустрічі та година спілкування на тему “21 листопада-день гідності та свободи України”.