Заходи до Дня єднання України.

Святкові заходи, урочисте приєднання до прослуховування державного гімну та години спілкування до Дня єднання України.


Школа “Світоч”. Долоньки миру до Дня єднання.


У 9-А класі пройшла година спілкування до Дня Єднання. Обговорили необхідність розвивати громадські якості особистості: патріотизм, самосвідомість;
виховання в учнів любові до Батьківщини, українського народу, державної мови, розуміння того, що від сумлінної праці й навчання кожного, від усвідомлення себе часткою українського народу залежить майбутнє у сучасне нашої держави;
привити обов’язок – берегти і зміцнювати рідну державу, ніколи не забувати про сумний досвід минулого, з оптимізмом дивитись у майбутнє.


У 4-А пройшла година спілкування до Дня Єднання. Діти поглибили свої знання про свято, про нашу державу Україну, активно приймали участь у вікторині для справжніх українців. Власноруч створили патріотичні долоньки. Отримали купу гарних емоцій та з гарним настроєм закінчили навчальний день.


Година спілкування в 5 класах “В єдності – наша сила”.
З Днем Єднання! Слава Україні!


День Єднання! Школа «СВІТОЧ»
Ми – єдині! Ми – нація! Ми – українці!
Сьогодні шкільна родина «СВІТОЧ» разом з усією країною о 10.00 доєдналася до державної акції.
16 лютого український народ вже третій рік поспіль святкує День єднання України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.
Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!


Виховна година 10-б клас 14.02.2024
Тема: 16 лютого – День Єднання
Мета: розвивати громадські якості особистості: патріотизм, самосвідомість;
виховання в учнів любові до Батьківщини, українського народу, державної мови, розуміння того, що від сумлінної праці й навчання кожного, від усвідомлення себе часткою українського народу залежить майбутнє у сучасне нашої держави;
привити обов’язок –  берегти і зміцнювати рідну державу, ніколи не забувати про сумний досвід минулого, з оптимізмом дивитись у майбутнє.
Під час уроку дітям була надана інформація про День Єднання – свято в Україні, встановлене 16 лютого 2022 року Указом Президента України.
Свято встановлено в Україні «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від  14 лютого 2022 року № 53/2022[1]. Цього дня, згідно з Указом Президента України, потрібно проводити:
⦁ підняття Державного Прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;
⦁ виконання о 10.00 Державного Гімну України;
⦁ проведення закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідних іміджевих заходів, спрямованих на єднання та підтримку України.
Складання колажу «Долоньки» до дня Єднання.


У 3-Б класі до Дня Єднання була проведена година спілкування «16 лютого – День Єднання», на якій обговорили важливість цілісності території та єдності українського народу. Крім цього, відповідали на питання вікторини “Моя Україна”. Також виготовили долоньки єднання та прийняли участь у спільній акції “Долоньки єднання”.


Години спілкування в 5-Б, 6-А та 6-Б класах


До Дня Єднання в 2 –А класі пройшла година спілкування «Єдина країна – єдиний народ». Учні ознайомилися з історією свята, вшанували пам’ять загиблих у війні, виготовили долоньки єднання. З задоволенням відгадували загадки песика Птрона про Українські символи, а потім провели з ним фізхвилинку. У вікторині малеча змогла перевірити свої знання про Україну. А також діти відчули себе частинкою українського народу, приєднавшись о 10.00 до виконання Гімну України.