З Днем Героїв України!

Шановні Герої України!

З нагоди Дня Героїв України вітаємо Вас і висловлюємо глибоку повагу та вдячність за Ваш неймовірний внесок у відродження і захист нашої країни.Наші бійці – гідні нащадки тих, хто воював за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманщини, січових стрільців, воїнів армії УНР, ОУН-УПА, героїв Небесної Сотні та нинішньої війни.

Сьогодні ми вшановуємо Вас, пам’ятаємо Ваші подвиги та жертви. Тому, не забуваючи про величні подвиги усіх попередніх поколінь захисників України, ми схиляємо голови насамперед перед мужністю і звитягою тих наших воїнів-захисників, які нині на передовій захисту держави.Ви стали символом мужності і непохитності у боротьбі за нашу Батьківщину. Ваша відданість та жертовне служіння нашій нації неоціненні. День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Нехай Ваша міць духу завжди підтримує Вас, а Ваші подвиги історично вписуються у нашу спадщину. Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та незламної волі у подальшій службі на користь нашої України. Жорстока боротьба за цілісність і соборність України триває. Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють наші воїни, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій країні.

Слава кожному й кожній, хто зараз у бою за нашу державу!

Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну та українців!

Вічна шана Героям!

Слава Україні!
Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *