Онлайн конференція, присвячена Всесвітньому Дню охорони праці

Заради здоров’я! Цікава зустріч он-лайн з представниками ПрАТ “ЗЗРК”.
Сьогодні у школі «Світоч» відбулася он-лайн-конференція, присвячена Всесвітньому Дню охорони праці. Спікерами конференції були фахівці з охорони праці ПрАТ “ЗЗРК”: начальник відділу охорони праці Єщенко Микола Михайлович та виконуюча обов’язки лікаря з гігієни праці Савченко Світлана Григорівна.
Під час виступу Микола Михайлович детально розповів педагогічному колективу щодо організації функціонування служби охорони праці на підприємстві, організації навчання та перевірки знань із охорони праці та зазначив, яких правил із техніки безпеки необхідно дотримуватись на робочому місці. Світлана Григорівна надала рекомендації щодо профілактики профзахворювань, неврологічних, серцево-судинних та захворювань опорно-рухового апарату. Дякуємо нашим спікерам за змістовну, цікаву та корисну інформацію!
Директор школи Тетяна Розумейко та педагогічний колектив висловлює велику подяку за надану можливість проведення конференції Голові Правління – Генеральному директору ПрАТ “ЗЗРК” Колєснікову Дмитру Валерійовичу.
Вдячні за допомогу в організації директору з охорони праці Бодосову Юрію Михайловичу, лікарю з гігієни праці Задорожній Галині Григорівні.
Ми завжди раді зустрічам з друзями.
Бажаємо Всім щастя, гарного здоров’я та продовження міцних стосунків в будь-якому режимі.