Рідне Місто! З Днем народження! Привітання директора школи “Світоч” Тетяни Розумейко.

Рідне Місто! З Днем народження!
Це відео посіло І місце на обласному конкурсі відеороліків “Моя сучасна Україна. Мій рідний край!”.
І ми його присвячуємо Тобі, рідний Дніпрорудне! Ми присвячуємо Всім землякам, хто любить Тебе і береже тепло душі до малої батьківщини.
Ми пишаємося, що саме наше Місто і саме наша розповідь вразили журі на Конкурсі, а результат перемоги отримали 05.07.2021!
Це дуже важливо, бо нашому Місту- 60! Ювілей!
Чи може бути кращим подарунок від молодого покоління Місту!
Рідний Дніпрорудне, ми багато років славимо Тебе своїми вчинками, діями, перемогами та рейтингами, де ми перші у районі, області і, навіть, у столиці.
І цього року ми теж вражаємо! ЗНО- 198 балів з біології, 196 балів з англійської мови, 190 з української мови отримали учні “Світоч”- Дніпрорудненці!
Рідне Місто, шановні Дніпрорудненці, наш освітній заклад вітає всіх зі святом! Ви можете бути впевненими, що і й надалі ми будемо робити все можливе для благополуччя і успіху наших дітей, нашої громади, нашої країни!
P.S. Ім’я переможця: Прозор Анастасія, учениця 11А класу школи “Світоч”, вже випускниця!
Керівники: Гремякіна Наталія, Верещака Олена!
Вітаю з перемогою! Дякую!