Свято останнього дзвоника в школі “Світоч”!

Шкільна спільнота “Світоч” радіє! Традиційне свято Останнього дзвоника об’єднало учнів, педагогічний колектив, батьків і наших гостей. Ми тішимося, що поділити з нами урочистості завітали почесні гості: керуюча справами виконкому Дніпрорудненської міської ради Торопова Наталія Анатоліївна, начальник шахти “Прохідницька” ПрАТ “ЗЗРК” Левченко Сергій Васильович, Голова батьківської ради школи Бурбела Олена Володимирівна.
Приємним сюрпризом від Запорізького залізорудного комбінату стало нагородження грошовою премією учнів, переможців і призерів олімпіад, конкурсів, фестивалей, змагань районного, обласного і Всеукраїнського масштабу. Директор школи Тетяна Розумейко та начальник шахти “Прохідницька” Сергій Левченко виконали приємну місію нагородження.
Виступ першокласників, візит загадкового гостя із лампи, Джина, виконання гімну школи – це не всі сюрпризи, які чекали на гостей свята.
Зворушливий виступ наших одинадцятикласників розчулив шкільну родину, ми відпускаємо у самостійне життя нашу надію та гордість, випускників 2021 року!
Щиро вітаємо всіх із завершенням 2020-2021 навчального року! Бажаємо учням та педагогам гарного літнього відпочинку, а випускникам – успішно фінішувати у вступній кампанії та досягти бажаних результатів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *