Тиждень безпеки життєдіяльності

 

ОБЕРЕЖНО: МІНИ

АЛГОРИТМ ДІЙ У РАЗІ ХІМІЧНОЇ І БІОЛОГІЧНОЇ АТАКИ


В межах тижня з основ безпеки життєдіяльності для учнів 7-х класів було проведено захід – вікторину “Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях”.
Діти згадали поняття “безпека” та “небезпеки”, розібрали ситуації правильної поведінки в нестандартних ситуаціях.
Тож , наша безпека і життя залежить від необхідних і важливих знань.!


На паралелі 9-х класів проведено урок “Безпека в житті – життя у безпеці”.


В рамках тижня безпеки життєдіяльності з учнями 5-х класів було організовано вивчання та закріплення “Правил мінної безпеки”. Результат роботи – створення лепбука.


Година спілкування у 7-Б класі.


02.05 у8-Акласі пройшла година спілкування на тему:”Бережи здоров’я і життя”Обговорювали питання : Здоров’я і безпека життя це-найбільший скарб людини.Обговорювали питання безпеки,грали в ігри “Обійми метелика” “Заземлення”.Дітям дуже сподобалось.


Сьогодні у 4 – А класі пройшла година спілкування «Абетка безпеки. Безпечна прогулянка в період війни». Учні повторили правила безпечної поведінки під час прогулянки, переглянули мультфільм «Повітряний змій» про правила поведінки на замінованих територіях, відповідали на запитання вікторини. Також четвертокласники змогли розслабитися й порелаксувати під час хвилинки психологічного розвантаження.


Для учнів паралелі 3-х класів пройшла тематична гра “Пес Патрон на варті безпеки”. Діти разом з Патроном вивчали правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, складали аптечку першої допомоги та тривожну валізку. Під час заходу діти спілкувалися, виконували завдання від пса Патрона, танцювали. Цікаво та з користю повели час! Наша безпека-в наших руках!


Учні 4-В класу на уроці “Безпечна прогулянка з псом Патроном” вивчили правила мінної безпеки: як уникнути небезпеки, як виглядають вибухонебезпечні предмети, де вони можуть ховатися та яку загрозу нести. Прогулянка може бути безпечною, якщо дотримуватися усіх правил безпеки. Бережіть себе!


В межах тижня безпеки життєдіяльності учні паралелі 1 та 2 класів взяли участь у тематичній грі “Пес Патрон на варті безпеки”. Діти разом з Патроном визначили місця, де можуть ховатися міни, вивчили алгоритм дій, якщо побачили підозрілий предмет та ознайомились як виглядають вибухонебезпечні предмети. Діти цікаво та корисно провели час на занятті з безпеки. Пам’ятайте, кожен має дбати про свою безпеку!


В 6- Б класі була проведена година спілкування «Бережи здоров’я та життя‘ в рамках тижня Безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *