Тиждень психологічного розвантаження “З турботою про внутрішній світ”

 

Понеділок “Моє антистресове меню. Що з’їсти аби стати щасливішим?” На онлайн дошці розміщуємо фотографії свого антистресового меню. Залучаємо учнів до щоденних активностей!


Вівторок: онлайн дошка “Спорт – ліки від поганого настрою”.


Середа: онлайн дошка “Моє захоплення – джерело гарного настрою”.


Четвер: онлайн дошка “Мої поради від душі. Мої улюблені книги, фільми, мультфільми”.


П’ятниця: онлайн дошка “Хіт-парад української пісні”.


На цьому тижні була проведена година спілкування у 3-Б класі на тему “Знаю, вмію, користуюся”, на якій ми підсумували знання щодо свого психологічного стану.
Дізналися про різні техніки , які допомагають підтримувати організм у доброму здоров’ї. Виконали різні вправи на зняття напруги. Також були проведені ранкові зустрічі присвячені темі ментального здоров’я. Взяли участь у спільних Фізкультхвилинках 3х класів – «Руханка справжніх патріотів” та доєдналися до Челенджа (кольоротерапія): «Кольоровий тиждень».


Година спілкування 10-Б клас 
Тема: Тиждень психологічного розвантаження «З турботою про внутрішній світ»
Мета: тематичні заходи на психологічне розвантаження: профілактика стресу, підвищення психологічної грамотності, тренування вміння виражати свій емоційний стан, виявляти та усвідомлювати свої почуття, досягнення психологічної рівноваги.
Під час уроку учнів ознайомили з ключовими поняттями:стрес, його ознаки, причини стресу, реакція на стресову ситуацію, шляхи та способи подолання стресу. Ознайомилися з посібником Світлани Ройз «Твоя сила. Практикум для дітей та підлітків», в якому представлені вправи на подолання стресу, для відновлення рівноваги.


В рамках тижня психологічного розвантаження «З турботою про внутрішній світ» в 2 –А класі пройшов кольоровий тиждень. Діти з задоволенням одягалися в різні кольори: понеділок – зелений, вівторок – червоний, середа – жовтий, четвер – синій, п’ятниця – веселковий. Дізнавалися, як той чи інший колір впливають на людину. А в п’ятницю пройшла година спілкування «Як стабілізувати свій стан». Учні ознайомилися і виконали практично вправи на розслаблення, а також дізналися як швидко стабілізувати свій стан, коли тривожно.
Також на паралелі других класів, кожного дня, вчителі Труханова К.М. і Євсюкова І.М. проводили кольорову зарядку. А в п’ятницю взагалі влаштували діскотету. Малеча була у захваті.