Уроки безпеки

4-А Урок безпеки
Діти пригадали та поглибили знання про правила поведінки під час тривоги; поводження з вибухонебезпечними предметами; правила поводження на кризі, з вогнем та правила дорожнього руху.
Намалювали малюнки та розмістили на загальношкільній дошці paddle ” Безпека людини- добробут країни!”


06.11.2023. У 9 В класі на Годині спілкування, проведено Урок безпеки. Година спілкування проведена в межах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності .Мета узагальнити знання про основні принципи безпечного щодення . Виховувати почуття самозбереження та турботу про своє життя і здоров’я та здоров’я оточуючих
З учнями обговорено :
– алгоритму дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога»;
– тривожна валіза;
– дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів;
– дотримання правил пожежної безпеки;
– алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях.


9-Б Урок безпеки діти активізували та закріплювали знання алгоритму дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога»;
наповнення тривожної валізи; дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів, дій у надзвичайних ситуаціях, правил пожежної безпеки. Перевірили свої знання виконуючи інтерактивні вправи.


У 3-Б класі у межах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності були проведені такі заходи:
1. Протягом тижня на ранкових зустрічах проводили серію бесід , присвячених безпеці життєдіяльності. Були обговорені такі питання:
– алгоритм дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога»;
– тривожна валіза;
– дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів;
– дотримання правил пожежної безпеки;
– алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях.

2. 09.11.23р. провели годину спілкування на тему «Твоя безпека залежить від тебе».
– Під час заходу підвели підсумки-згадали правила безпеки та повторили алгоритм дій при небезпеці.
– Провели вікторину “Безпека життєдіяльності”
3. Учні створювали малюнки та фотографії до виставки “Безпека людини – добробут країни!”, які розмістили на онлайн дошці. 


Сьогодні, 8 листопада, у межах «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» у 1 – А класі пройшла година спілкування, на якій діти повторили правила безпеки під час повітряної тривоги, куди ховатися, коли чуєш звуковий сигнал, згадали, що має бути у тривожній валізі, які служби викликати, коли потрібна допомога. Особливу увагу приділили ситуаціям, коли відчуваєш тривожність: згадали і спробували три способи, які допоможуть відновити психологічну рівновагу.
Гостем на годині спілкування був пес Патрон, з яким діти робили вправу для очей, руханку, а також переглянули мультфільм про те, як діяти, коли знайшли на вулиці невідому іграшку чи предмет. Завчили правило: «Не підходь. Не чіпай. 101 набирай»


Виховна година 10-Б клас
Тема: Урок знань з основ безпеки життєдіяльності( проведений в межах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності).
Мета: повторити правила поведінки та алгоритм дій під час повітряної тривоги, укомплектування тривожної валізи,ознайомитися з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
На уроці повторили з учнями правила поведінки та алгоритм дій під час повітряної тривоги, щоб зберегти здоров’я і життя, нагадали чим наповнюється тривожна валіза і чи для всіх вона однакова. Ознайомилися з алгоритмом дій при знаходженні вибухонебезпечних предметів та алгоритмом дій під час надзвичайних ситуацій. Обговорили техніку безпеки під час пожежі: причини виникнення пожеж, як поводити себе під час пожеж і надання першої домедичної допомоги. Діти приймали активну участь в обговорюванні, вносили свої зауваження та ділилися знаннями.


В 11-А класі в рамках Тижня знань з основ безпеки пройшов Урок безпеки.
Учні подивились відеоролік стосовно дій під час повітряної тривоги, ознайомились з вибухонебезпечними артилерійськими снарядами , мінами,ручними гранатами , саморобними пристроями .В процесі бесіди з’ясували алгоритм дій при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів.


В межах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності для учнів 5-Б класу була проведена година спілкування “Твоя безпека – запорука щасливого та здорового життя”. Учні розглядали різні ситуації, повторили алгоритм дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога»,
згадали вміст тривожної валізи,
озвучили дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів, алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Учні ділились своїм досвідом, розшифровували поняття, закріпили знання завдяки грі Кахут. Не забувайте про власну безпеку, бережіть себе!


В межах тижня безпеки.Провели 9-А годину спілкування На тему :” Безпека у житті ,життя у безпеці.”Повторили правила поведінки на вулиці,вдома,правила поведінки під час військового стану.Екстренні номера телефонів,обговорили різні ситуації,які можуть виникати під час дорожнього руху.Які побутово-хімічні засоби можуть бути небезпечними,як з ними поводитися.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *