Школа “Світоч” багата на сюрпризи!

Прийшла весна, а разом з нею і дивовижне свято ніжності та краси – Міжнародний жіночий день 8 Березня!
5 березня для чарівних жінок нашої школи “Світоч” було багато сюрпризів.
В цей день святкову атмосферу задала промова – привітання від директора школи Розумейко Т.М., також, Тетяна Миколаївна виконувала обов’язки учениці 11 класу, бо у школі відбувався День дублера!
Зачарували святкові інсталяції , де розгорнулась креативна фотостудія.
Але, головні привітання – це виступи талановитих дітей.
Наші діти, окрім шкільних гуртків, відвідують творчі колективи міста і підготували незабутні виступи – привітання: хореографічний колектив “Freedom” (керівник Ксенія Солодовник), вокальний колектив “Бриз” (керівник Оксана Беспалько), учасниці модельної агенції “Top Model Studio” (керівник Ганна Пінчук). Ми пишаємося, що наші учні кращі і в найкращих творчих колективах міста. Щиро дякуємо керівникам за їх працю та плекання обдарованої молоді!
Всіх підкорили неймовірні танці хореографічних колективів “Лайм” і “Non Stop”, які втілилися у життя завдяки старанням керівника Ірини Караіванової.
Не обійшлося і без головного сюрпризу концерту – музичного подарунку від маестро Михайленко Олексія Івановича та неперевершеної Інни Олександрівни Бурикіної. Всі були у захваті!
Дорогі та неперевершені дівчата, жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії. Зустрічайте кожен день з посмішкою, з передчуттям радості та щастя!