Школа “Світоч” висловлює подяку за всебічну підтримку

Школа “Світоч” висловлює подяку за всебічну підтримку та постійну допомогу керівництву ПрАТ “ЗЗРК”. Ми завжди відчуваємо Ваше міцне та надійне плече поряд.
Щоб в житті дитини переважали позитивні моменти, треба щоб оточуюче середовище було наповнено яскравими фарбами. Ми постійно рухаємось вперед та удосконалюємо освітній простір. На цей раз оновилась та заграла різнобарв’ям спортивна зала корпусу початкової ланки.

До творчого процесу залучились ініціативні представники Запорізького залізорудного комбінату: Віталій Хрол (@https://www.facebook.com/vitaliyhrol/) – директор з персоналу, депутат Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання, Антон Козирєв (@https://www.facebook.com/ramirkz) – начальник управління соціальною сферою, депутат Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання та представники Молодіжної організації запорізьких гірників (М.О.З.Г.) (@https://www.facebook.com/profile.php?id=100032360388980) Роман Качмар – начальник відділу по взаємодії з персоналом, Анна Назаренко (@https://www.facebook.com/profile.php?id=100015473413872) – спеціаліст відділу по взаємодії з персоналом, Євген Терент’єв(@https://www.facebook.com/jeka.terentev) – спеціаліст відділу по взаємодії з персоналом.

На чолі з директором школи Тетяною Розумейко освітній простір створювали вчителі початкових класів Наталя Козлова, Катерина Клочкова, Олена Гонтар, завідуюча по господарству Галина Мірошник та вихователь ГПД Ірина Кулік.
Діти – майбутнє нашої країни, яке повинно бути щасливим, і наш обов’язок зробити дітей щасливими! Ми не зупинимось та будемо продовжувати робити все, щоб наші наші учні були найрозумніші та відчували себе у школі комфортно і затишно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *