“Книга рецептів здорового харчування школи “Світоч”

Школа “Світоч” продовжує участь у Healthy Schools Фуд Челендж # 2 Готуємо разом. Ми раді презентувати посібник корисних страв “Книга рецептів здорового харчування школи “Світоч”.
Наші учні разом з батьками залюбки поділилися рецептами своїх фірмових родинних страв. Щира вдячність родинам Арнаут Катерини, Ус Софії, Собко Олександра та Дмитра, Ременнікова Артема, Гонтарь Альбіни, Цибрик Софії, Радзієвської Олі, Янченко Уляни, Верещаки Вікторії та Данила, Ємельянової Вікторії! Ми пишаємося такими активними та ініціативними батьками та учнями!
Знайомтеся з цікавими рецептами та обов’язково спробуйте їх приготувати! Фантазуйте на кухні та смакуйте із задоволенням! Сподіваємося, що наш посібник буде поповнюватися новими фірмовими корисними стравами!
Всім смачного!
#HealthySchools, #Готуєморазом