СКАЖИ НАСИЛЛЮ – НІ! Активний онлайн-діалог у школі “Світоч”!

Сьогодні, 28 листопада, учні 6-х класів школи “Світоч” провели надзвичайно важливу онлайн-зустріч разом із педагогом-організатором пані Катериною на тему “Скажи насиллю – ні!”! Це був не просто урок, а справжній діалог, під час якого діти розібралися, що таке насилля (спричинення шкоди, грубість, булінг) та які існують його види: фізичне (штовхання, удари), психологічне (погрози, образи), економічне (забрати гроші), та кібербулінг (образи в мережі). Учні активно обговорювали ситуації насилля, вчилися розпізнавати “червоні прапорці” у спілкуванні, працювали як “інтернет-детективи” та засвоїли Алгоритм допомоги “СТОП – ВІДІЙТИ – РОЗПОВІСТИ”: зупинити кривдника, відійти в безпечне місце та розповісти дорослій особі (батькам, психологу). Також були надані чіткі контакти, куди звертатися (Національна дитяча гаряча лінія 116 111, психолог у школі, класні керівники). Для розрядки та позитиву провели веселу руханку “Let’s Dance”, а потім закріпили знання у грі “Пограємо!”, де визначили переможця.
Учні 6-х класів отримали “супергероїв захисту” та чіткий план дій. Головне — не мовчати, вміти захищати себе та звертатися по допомогу.
Школа “Світоч” виховує свідоме покоління, яке говорить “НІ” будь-яким проявам насилля!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *