Тиждень початкової школи (1-3 класи).

В рамках тижня початкової школи в учнів 3-В класу пройшов відбірковий тур конкурсу читців “Поетична скринька”. Охоче взяли участь майже всі учні…
Попереду найцікавіше…

 

 

 

 

 

В рамках тижня початкової школи у 2-В класі відбувся незвичний та цікавий виховний захід “Математичний потяг”.
Учні працювали в групах. Кожна команда під час заняття мала змогу змінити вагон, виконавши незвичні математичні завдання різного змісту та поповнювали ними вагончики потягу, який прямував до вчителя, щоб передати на перевірку).
 
Школа “Світоч”, група продовженого дня 1б та 1в класу в рамках тижня початкової школи 01.12.2021 р. Дослідили природні процеси, що відбуваються з водою та створили лепбук “Пригоди краплини”. Дітям сподобалось працювати над завданням і вносити свій творчий підхід до створення цікавинки, а також робота над аплікацією “Листочки з парасолькою”.

 

 

 

 

 

В рамках тижня початкової школи на паралелі 2-х класів відбувся “Математичний турнір”. Учні з задоволенням виконували цікаві завдання.
Працювали з анаграмами, розгадували математичні ребуси, розв’язували цікаві завдання, працювали з геометричними фігурами, знаходили периметр разом з казковими героями.

 

 

 

 

Світоч, група продовженого дня -паралель 3 класів.
В рамках тижня початкової школи 01.12.2021 р пройшла виховна година на тему ” Зустрічаймо зиму”. Разом з дітьми була проведена екскурсія, де учні спостерігали за змінами в природі та створили лепбук до теми. Учні охоче працювали в групах, ознайомлюючись з прикметами зими, відгадували загадки, розфарбовували, складали пазли на тему ,,зимові розваги,,)

В рамках тижня початкової школи в 1- В класі пройшла квест- гра “Казковий калейдоскоп”. Дітям сподобалось грати, змагатися між командами. Згадали казкових героїв українських народних казок, відгадували, які “чарівні” предмети загубили персонажі різних казок. Залюбки впізнавали голоси персонажів мультфільмів. За командну, дружню гру діти отримали сюрприз.