16 листопада – день толерантності

16 листопада – День толерантності.
У 3-А класі школи “Світоч” пройшла година спілкування “Рівність, доброта, любов..”
Діти дізналися багато цікавого, а ще зробили висновок, що толерантними треба бути завжди, а не тільки цього дня.
День у 1-А класі розпочався з виховної години на тему
” Толерантність врятує світ” до Міжнародного Дня толерантності (16 листопада). Учні із задоволенням переглянули презентацію до теми, ознайомилися з рисами толерантної людини, та склали квітку толерантності. Охоче працювали в групах, розфарбовуючи малюнки на тему “Твори добро, бо ти- людина”. Обговорили питання, як ” значимість кожного” та ” чому треба бути толерантним?”.Учні переглянули мультфільм, метою якого було усвідомлення що “Всі ми різні, сприймай один одного таким який він є”. Проведення виховної години дозволило учням відчути себе єдиним цілим.
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в 2-В класі було проведено заняття на тему ” Хто така толерантна людина”. Впродовж виховного заняття учні склали асоціативний кущ до теми; працювали з казками, де вчили героїв коректно та без образ відмовляти; складали пазли; детальніше ознайомились з рисами толерантної людини та вписали їх в квітку. Підбиваючи підсумки заняття діти створили Дерево толерантної людини та колективно розфарбували малюнки ” Твори добро, бо ти – людина!”)
До Міжнародного дня толерантності в учнів 1 – В класу школи “Світоч” пройшла година спілкування “Вчимося співчувати”. Діти переглянули презентацію “Що таке толерантність?”, грали в ігри: ” Оплески”, “Хто похвалить себе краще всіх”, обговорювали життєві ситуації, в ранковому колі “Це здорово!”- презентували свої вміння, таланти.Підсумок підвели створенням “Дерева толерантності”. Спілкування в класному колективі принесло учням задоволення, радість, гарний настрій.
Учні 3-В класу школи “Світоч” протягом тижня обговорювали тему “Толерантність врятує світ ” до Міжнародного Дня толерантності (16 листопада).
Учні із задоволенням переглядали мультфільми, презентації до теми.
Діти зрозуміли,що “Добро починається з мене”, та виготовили дерево дружби і квітку толерантності.

Школа “Світоч” 4-А. Урок доброти. Вчимось толерантності.