24 лютого 2024 року- Друга річниця повномасштабної війни в Україні

24 лютого, ще до сходу схонця, коли діти спали у своїх ліжечках, коли ніч ще огортала землю своїм холодним зимовим покровом, розпочалася трагедія, що назавжди викарбувалася в наших серцях, що змінила нас та весь світ. Відлуння перших вибухів розірвало тишу, ангел миру зажурено схилив голову, відвертаючись від жахіть, що насувалися.
Війна, яку принесла росія на українську землю, стала втіленням зла, що не знає меж, злом, що викликало біль у душі кожного українця, злом, що становить загрозу безпеці у світі. Це було не просто вторгнення та захоплення територій, а спроба зламати дух нації, знищити її ідентичність, викорінити майбутнє. Але в цьому болю і стражданні, серед руїн своїх домівок, українці знайшли незламну силу духу, силу нації та єдності.
Сплетіння горя і відчаю, що огорнули серця, не змогли пригасити вогонь волі до життя, до боротьби за свободу. Український народ, об’єднаний спільним горем, піднявся, щоб протистояти агресору, показуючи світу приклад непохитної стійкості та відваги.
Українці стали одним цілим. Наші воїни, волонтери, лікарі, рятувальники – герої, що обʼєднали націю та дали віру у спроможність захистити і боротись за свою землю, свою честь, своє майбутнє.
Ця нерівна боротьба виявила не лише глибину трагедії, але й незламність духу українського народу.
Війна триває. Триває вже 10 років…
Єднаймося! Найближаймо перемогу щодня!
Донатьте на ЗСУ!
Слава Україні! Героям слава!
Смерть ворогам!
Години спілкування «Країна незламності.
(24 лютого – День пам’яті жертв агресії російської федерації)», на яких обговорили важливість цілісності території України, незламності українського народу та подвигу захисників і захисниць. Крім того, були проведені п’ятихвилинки (23 лютого) присвячені цьому питанню, на яких обговорили необхідність підтримки та допомоги один одному в ці тяжкі часи.