26.04.2023 – День цивільного захисту

26 квітня для учнів 1 – 11 класів були проведені уроки цивільного захисту. Розглянули та обговорили питання мінної, ракетної, хімічної та ядерної небезпеки.


26.04.2023р. був проведений Урок безпеки, на якому обговорювали теми: дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів; алгоритм дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога»; Радіаційна та хімічна небезпека; дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період.


Сьогодні у нашому освітньому закладі пройшов День цивільного захисту. Учні 4 –А класу на годині спілкування разом з класним керівником Свєтлою Анжелою Петрівною пригадали правила поведінки під час повітряної тривоги: як діяти, коли чуєш сигнал тривоги; що взяти з собою в укриття; що треба робити, якщо сигнал тривоги застав тебе на вулиці або у транспорті; яке найбезпечніше місце у нас вдома. Діти розширили свої знання про радіаційну та хімічну безпеку. Вчилися знімати психологічне навантаження за допомогою дихальних вправ, казкотерапії, релаксації. А потім переглянули мультфільм «Пес Патрон: правила поводження на замінованих територіях».
Прості та корисні поради допоможуть зберегти здоров’я та життя у небезпечних ситуаціях.


До Дня цивільного захисту у 4-В класу пройшла година спілкування на тему “Це повинен знати кожен!”. Разом з псом Патроном діти повторили правила поведінки під час повітряної тривоги, переглянули мультфільм про мінну небезпеку та створили пам’ятку про дії в надзвичайних ситуаціях. Знання та дотримання правил безпеки допоможуть зберегти життя та здоров’я!


26.04 -День цивільного захисту.
Це день, коли ми поглиблено обговорюємо питання причин, які можуть завдати шкоди людському житті. Тому, учні 10-А класу активно прийняли участь в обговоренні питань ядерної, хімічної безпеки, правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. Бережіть себе та своє життя!


Тема години спілкування у 8-А класі: “Дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів”. Обговорили питання захисту і підсумком була гра в кахут. 


До Дня цивільного захисту у 1-А класі пройшов Урок безпеки. Діти, виконуючи різні завдання, повторили правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Навчилися користуватися чотирма «супер силами», обговорили правила поведінки під час повітряноі тривоги та правила пожежноі безпеки.


День цивільного захисту проводиться щороку у нашій школі, з метою практичного закріплення учнями закладів освіти теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту.
У 2023 році під час повномасштабної війни День цивільної оборони особливо актуальний, адже від дій російської армії часто страждає мирне населення.
26.04.2023 під час 1-го онлайн уроку класний керівник 8-В класу , вчитель історії та правознавства , провела Урок безпеки. На заході обговорили наступні теми, а саме:
1.Дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів;
2.Алгоритм дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога», «Радіаційна небезпека» та «Хімічна небезпека»;
3. Дотримання правил пожежної у весняно-літній пожежонебезпечний період.
Учні активно приймали участь в оговоренні теми.


У рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та дня цивільного захисту , учні 7В класу на виховній годині розглянули :
– поняття та мету цивільного захисту населення;
– групи видів можливої незбеки;
Окрема увага була надана мінній небезпеці. Учні переглянули інтерактивний відео-урок з теми та запам‘ятали основні правила :
– будь уважним;
– не підходь, не чепляй;
– телефонуй 101.
Також дітям були надані інструкції до дій при радіаційній та хімічній небезпеках.

 

27 квітня в 9 -х класах пройшов Брейн ринг ” Атом беспечний і небезпечний”. В продовж заходу команди з’ясували хто краще за інших знає будову атома,види радіаційного випромінювання і способи захисту від ураження різними хімічними речовинами.При підготовці до заходу учні створили моделі атомів в Phet лабораторії,написали листа і синквейни небезпечним хімічним речовинам, створили фотогалерею ” Моя країна Україна.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *