Вибори Голови Ради старшокласників “Лідер”

Першим кроком до громадської самосвідомості, самостійності та відповідальності є шкільне учнівське самоврядування.
Вчора у школі “Світоч” відбулися вибори Голови Ради старшокласників “Лідер” та очільників малих ініціативних груп. Свої кандидатури на посаду Голови висунули 2 учні: Котляров Богдан (11-А) і Канакова Лідія (11-Б). Активісти представили свої програми, відповідали на питання. Директор школи Тетяна Розумейко у своїй промові наголосила, що кожен сам творець своєї долі, ніколи не можна здаватися і опускати руки, треба “горіти” своєю справою і тоді Вас чекає успіх. За результатами голосування Головою ради старшокласників став Котляров Богдан, Канакова Ліда стала заступницею Голови. Завдяки ініціативній, перспективній та талановитій молоді ми з надією дивимось у майбутнє.
Вітаємо шкільну спільноту і зичимо Богдану і Лідії великих успіхів та злетів на нових посадах.

Міжнародний урок доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”

На початку жовтня 2021 року учні 2-В класу долучилися до Міжнародного уроку доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин .
Учні з радістю поділилися інформацією про своїх домашніх улюбленців, виконали різноманітні інтерактивні вправи по догляду за тваринами, переглянули тематичні відеоролики та засвоїли найголовніше: “Добра людина ніколи не завдасть болю тваринам, котрі живуть поруч. Метою заходу було виховання доброти у дітей, відповідального ставлення до всього живого. Під час уроку розглядалися такі гострі проблеми як спричинення жорстокості тваринам, недоброзичливе та негуманне до них ставлення. Були обговорені питання уважного, любовного та дбайливого ставлення до тварин, поваги до їхнього життя, сприяння їхньому благу. Діти розповідали про своїх домашніх улюбленців, з радістю демонстрували в класі їх фото, які принесли із собою до школи. Учні ще раз переконалися в тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.

Привітання з днем вчителя. Урочиста частина в БК “Гірник”

30 вересня в КЗ «Дніпрорудненський ПК “Гірник” відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти.

У цей святковий вечір привітали освітян Дніпрорудного міський голова Євгеній Матвєєв та начальник відділу освіти, молоді та спорту Дніпрорудненської міської ради Наталія Сохань.

За традицією, в урочистій частині святкового вечора Подяками Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Подяками Василівської районної державної адміністрації та Подяками міського голови за високий професіоналізм, сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління були відзначені вихователі, вчителі та викладачі всіх Дніпрорудненських закладів освіти.

Привітання від педагогічного колективу КЗ”ДСШ І-ІІІст.”Світоч”

Привітання з днем вчителя.

З днем працівників освіти колектив школи “Світоч” привітали Філін Артем Вячеславович, директор з персоналу ПрАТ “ЗЗРК”, Качмар Роман Ярославович, начальник відділу з взаємодії з персоналом ПрАТ “ЗЗРК”.
Шановні гості вручили подарунковий сертифікат на спортивне обладнання!
Дякуємо за подарунок та щирі побажання успіхів та процвітання нашому освітньому закладу!!!
Дякуємо Олені Григорівні Машталяр за фото!

Наша гордість!!!

Головна новина дня!
З 28 вересня по 3 жовтня в Запоріжжі пройшов КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ТУРНІР З НОРМОЮ РАЗРЯДУ «КАНДИДАТ У МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ».
Олександр Ряхін показав найкращий результат. Набрав 8 очок з 9 можливих. У підсумку – перше місце і виконання НОРМИ «КАНДИДАТ У МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ».
Вітаємо Олександра та його керівника Худолєя К.В.
Так тримати! Наша гордість!!!

Співчуваємо!

З глибоким смутком наш педагогічний колектив сприйняв жахливу звістку про передчасну смерть АНТОНЕНКО Яни Юріївни – колеги, вчителя математики та фізики школи “Талант”.

22 вересня раптово зупинилося енергійне та гаряче серце жінки, мами, педагога.
Яна Юріївна – випускниця нашого закладу освіти, певний час працювала поряд з нами вчителем фізики.
Світла пам’ять про мудру людину, відкритого, щирого, працелюбного, ерудованого педагога назавжди збережеться в серцях колег, друзів та всіх, хто знав Яну Юріївну.
Колектив школи «Світоч» щиро висловлює глибокі співчуття колегам, рідним і близьким та розділяє всім серцем біль та горе.

Увага! “Жовта зона”

Шановні батьки.
Україна переходить до “жовтої зони” епідемічної небезпеки 23.09.2021 і наша громада також.
З 23.09.2021 учні 1-4 класів школи “Світоч” приходять до закладу освіти і навчаються в очному режимі.
Учням 5-11 класів заборонено відвідування закладу освіти, тому освітній процес буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

“Знавці правил дорожнього руху” учні паралелі 7 класів

Ми за безпечний рух! Під таким гаслом сьогодні мандрували квестом “Знавці правил дорожнього руху” учні паралелі 7 класів. Свої знання та вміння діти показали на етапах “Ситуація”, “Дорожній знак”, ” Загадковий”, “Арт-плакат”, “Велоестафета”.
І місце поділили учні 7-А та 7-В класів, ІІ місце посіли учні 7-Б. Вітаємо наших переможців!