Вітаємо з ювілеєм!

6 січня, напередодні Різдва, відзначає свій життєвий ювілей наша колега, шановна Людмила Іванівна Ясир. Життєрадісна, красива, чарівна жінка, вірна дружина, турботлива мати та бабуся. Щира українка родом з Вінниччини. Вищу освіту здобула на Слобожанщині, закінчивши у 1982 р. Харківський державний університет ім. О.М. Горького (нині ім. В.Н. Каразіна) за спеціальністю «філолог, викладач української мови та літератури».
Почала свою трудову діяльність у 1982 році в Запорізькому краї учителем української мови й літератури в Дніпрорудненській СШ №2. З 1985 по 1994 працювала викладачем у Дніпрорудненському індустріальному технікумі. У 1995 році Людмила Іванівна повернулася на роботу до нашої школи, стала класним керівником, без чого не уявляє свого життя. Сама досягла вчительських висот, отримавши вищу категорію та звання «старший учитель».
Колектив школи «Світоч» вітає та бажає шанованій Людмилі Іванівні міцного здоров’я, удачі, успіху, кар’єрного росту, натхнення, та сімейного благополуччя!
Хай Ваше життя буде щедрим і прихильним, подарує здоров’я і успіх, спокій, впевненість і внутрішню гармонію. Нехай з кожним прожитим роком додається не вік, а життєвий світ, везіння, оптимізм і віра в краще. А також бажаємо Вам любові, яка окрилює і наповнює сенсом всі прагнення.
Зі святом Вас!