З метою покращення взаємодії поліції та учасників навчально-виховного процесу за школою закріплено співробітника Дніпрорудненського ВП Василівського ВП ГУНП України в Запорізькій області:  

Інспектор ювенальної превенції

рядовий поліції 

Комлєва Альбіна Андріївна

Дніпрорудненський ВП розташований за адресою:
м.Дніпрорудне, вул.Героїв праці, 1, каб. №13:
Робочий телефон: 7-26-09, 6-19-09, 099229155
е-mail:vasidrv@ukr.net

Повідомляємо адреси для направлення запитів та пропозицій щодо організації профілактичної роботи:

 • служба у справах дітей Василівської райдержадміністрації:
  71601, Запорізька область, Василівський район, м. Василівка,бульвар Центральний, б.4, роб.тел. 7 30 74, 7 22 54;
 • Василівський районний центр соціальної служби для сім’ї,  дітей та молоді:
  71601, Запорізька область, Василівський район, м. Василівка, пров. Шкільний, 5, роб.тел. 7 22 08
 • Дніпрорудненська міська рада:  м. Дніпрорудне, вул. Ентузіастів, 11, роб.тел. 6-65-67

Інформація про шкоду вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів (Витяги з Кодексу України про адміністративні правопорушення)

Стаття 175.-1. Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях

Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, –

тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, –

тягне за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді

Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, –  тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, – тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді, –  тягнуть за собою накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Стаття 180. Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння

Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння батьками неповнолітнього, особами, які їх замінюють, або іншими особами –  тягне за собою накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 180-.1Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування

Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування –

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інформація щодо вступу до вищих навчальних закладів МВС України

Василівським РВ ГУМВС України в Запорізькій області проводиться набір бажаючих, які отримують повну загальну середню освіту, навчатися у вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ України (за державним замовленням) ПІ – IV рівнів акредитації за освітньо-професійними програмами підготовки фахівців освітньо- кваліфікаційного рівня «бакалавр» та в подальшому після їх закінчення працювати в органах внутрішніх справ.

При вступі до вищого навчального закладу МВС України курсанти (чоловічої статі) звільняються від призову до лав Збройних Сил України, ставляться на облік МВС України.

Особи, які отримали вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня “Бакалавр” у вищих навчальних закладах МВС України будуть направлені для подальшого продовження служби, можуть продовжити навчання для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня “Спеціаліст” (“Магістр”) за заочною формою.

Навчання здійснюють слідуючи вищі навчальні заклади МВС України:

 1. Київський національний університет внутрішніх справ (м. Київ)
 2. Львівський юридичний інститут Київського національного університету внутрішніх справ
 3. Харківський національний університет внутрішніх справ
 4. Кримський юридичний інститут Харківського національного університету
 5. Одеський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ
 6. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
 7. Луганський державний університет внутрішніх справ
 8. Донецький юридичний інститут Луганського держаного університету внутрішніх справ
 9. Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого (м. Харків) Кожен кандидат до направлення для вступу до ВНЗ МВС України проходить професійний відбір.