Архів новин серпень -листопад 2020р.

Акція “Веселі долоньки”

Тиждень  “STOP   Булінг”. П’ятниця – Акція “Веселі долоньки” у початковій школі.
Діти створювали серце свого класного дружнього колективу із долоньок, а допомогали їм активісти учнівського самоврядування “Лідер”: Багмут Владислав  6-В, Пруніч Анастасія  6-В, Московцева Ганна 6-В, Школовий Максим 6-В; Гавриленко Єгор 6-А, Караіванова Арина 6-А, Каратанас Софія 6-А, Шпонько Максим 6-А.

фото 

Дата: 27.11.2020


 

Ще одна підстава пишатися!

Ще одна підстава пишатися! Учні 6-В класу. Так тримати!

 

Дата: 26.11.2020


 

Засідання активістів учнівського самоврядування “Лідер”

Поділитися досвідом, обмінятися враженнями та ідеями зібралися на засідінні активісти учнівського самоврядування “Лідер”. Підбили підсумки роботи, ознайомились з майбутніми заходами та обмінялись враженнями від своєї діяльності. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 

Дата: 26.11.2020

День “Рожевої сорочки”

Тиждень  “STOP   Булінг”. Четвер – День рожевої сорочки.
Активісти учнівського самоврядування “Лідер” підготували інформаційні п`ятихвилинки до Дня рожевої сорочки в межах тижня “STOP Булінг”.
Наші активісти: Прозор Анастасія 11 – А,  Рябкіна Наталя 11-А,  Арустамян Еліна 11- Б, Лахіна Катерина 11- Б, Найдьонова Єлизавета 11-Б, Солдатенко Аліна   11-Б.
Дякуємо за допомогу в організації Канаковій Лідії та  Лисенко Ірині з 10-Б класу.
Інформаційні листівки до тижня “STOP Булінг” розробила Голова Ради старшокласників Прозор Анастасія 11-А клас.
Також дякуємо всім учням, учителям та працівникам школи, які підтримали акцію і вбралися цього дня у рожеве!

фото

Дата: 26.11.2020


Карта думок “Правила дружби”

Протягом дня плакати робили і учні 5-6 і 7 класів. Діти міркували над темою: що таке дружба, які правила дружби. А також, що таке булінг і як йому протидіяти? Допомогали їм заступник директора з НВР Каратанас М.І., педагоги організатори Гремякіна Н.А. та Верещака О.В.

фото

 

Дата: 25.11.2020


Карта думок “Стоп булінг”

Тиждень  “STOP   Булінг”. Середа – Карта думок. Зранку учні та працівники школи висловили свої думки на тему “Як протидіяти булінгу”. Відповіді згрупували на плакаті в фойє школи, де кожен зможе прочитати їх та додати свою думку.

фото

Дата: 25.11.2020


Маска-Хохотушка

Тиждень  “STOP   Булінг”. Вівторок – Челлендж «Маска – Хохотушка». Учні 1 -11 класів, а також працівники школи прикрашали свої маски веселими наліпками та малюнками.  Дякуємо всім, хто не залишився осторонь і підтримав челлендж вівторка.
фото

Дата: 24.11.2020


День “Смайлика”

Стартував тиждень «STOP Булінг». Понеділок – День Смайлика. Учні, під керівництвом класних керівників та з дотриманням всіх санітарних норм, малювали смайлики  в коридорах школи. Також долучилися до дня Смайлика дві молодші групи студії образотворчого мистецтва “Райдуга”.  Гарний настрій та згуртована праця об`єднали всю шкільну родину.

фото

  Дата: 23.11.2020


Акція “Подаруй стрічку”

Сьогодні ранок учнів школи “Світоч” розпочався з привітання дніпрорудненців з Днем Гідності та Свободи. Діти дарували усім перехожим жовто-блакитні стрічки та браслети, закликали пов’язати їх на одяг, рюкзаки, сумки, автомобіль. Це нагадуватиме нам про день, коли сім років тому українці обрали європейський вектор розвитку. Пишаємось та шануймо нашу гідність та свободу!

Дата: 21.11.2020

Флешмоб до Дня Гідності та Свободи

21 листопада День Гідності та Свободи. Пишаймося та шануймо нашу гідність і свободу! Школа “Світоч” долучилась до онлайн та офлайн флешмобу #бути_гідним.

Дата: 21.11.2020


День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.
Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

В цей день ми поклали квіти до меморіальної дошки героя Кушова Руслана Бахрікуловича, який загинув в боях за незалежність України.

 

Добавил: sajt | Дата: 21.11.2020


Медіаграмотність

Сьогодні учні 9-Б класу мали змогу випробувати свої знання з медіаграмотності. Спочатку не всі розуміли, що воно таке. Та Гремякіна Н.А. розклала все по полицях, навівши купу прикладів з нашого буденного життя. В перерві між тренингом діти мали змогу посмакувати чаєм та солодащами.

фото

 

Дата: 19.11.2020


Наша гордість!

Учениці 5-А класу Федоревич Оленка та 5-В класу Кулішова Мар’яна.
Красуні та гордість нашої школи і батьків. Найкращі моделі подіуму України 2020
Маленька модель Південної України.  Титул ′′ Вест Подіум Модель Південної України 2020 ′′
Вітаємо!!!! Бажаємо підкорення нових вершин!      фото1  фото2

Дата: 19.11.2020

Медіаграмотність

 

“Лайнер “Медіаграмотність-ключова компетентність сучасної людини” знов вирушив рейсом “Нові знання – Медіаграмотна особистість”. Сьогодні пасажирами бізнес класу стали учні 10-А класу школи “Світоч”, яким я безмежно вдячна за активніть та креатив (особливо за Червону Шапочку з неочікуваним фіналом )” – Гремякіна Н.А.

  Дата: 19.11.2020


 

І знову Подяка від керівників вищих закладів!

Наша випускниця Полянська Аліна і в вищому навчальному закладі продовжує вчитися на високу рівні, демонструючи свої знання та навички, набуті в стінах школи!
Пишаємося!!!! Так тримати!!!!

 

Дата: 17.11.2020


 

Шановні батьки 5-8 класів!

 У 5-8 класах  встановлюється  карантин з використанням  технологій дистанційного навчання до 19.11. включно.
( В п’ятницю на заняття- збігає термін карантинних обмежень кола контактних осіб)
Просимо Вас посилити дотримання вимог карантинних заходів та правил техніки безпеки.
Бажаємо здоров’я Вам і Вашим родинам!

 

Дата: 15.11.2020


 

Інклюзія

13 листопада, у Всесвітній день сліпих, у 9-Б класі  був проведений тематичний урок “Повір у себе”. На початку уроку з темою “Що таке інклюзивна освіта”  виступила Краснова О.В., а потім бібліотекар Сокол С.В. розповіла про людей, які незважаючи на таку проблему, змогли досягти вершин у своїй діяльності. Також був проведений бібліографічний огляд художньої літератури про людей з особливими потребами.

 

Дата: 13.11.2020


 

Заохочуємо таланти: отримай від 3000 до 20000 грн на освіту!

Соціальний проєкт підтримки студентів Scholarship в особі компанії Freelancehunt вирішили виділити гранд у сумі 31000 грн на здобуття освіти за найкращі аналітичні публікації:
“Мы хотим дать возможность молодым талантам проявить себя или обратить на себя внимание работодателей ещё в процессе обучения. Мы также дарим деньги на развитие тем, кто хочет получить дополнительную специализацию или желает сменить профессию!”
Детальна інформація за посиланням: https://freelancehunt.com/offer/scholarship 


 

Всеукраїнський диктант 2020

Сьогодні, 9 листопада, відзначається День української мови та писемності. Свято запроваджене на честь Нестора Літописця.
З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всьому світу долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Не стали виключенням і випускники нашої школи. Учні 11-А та 11-Б класів та педагоги школи Ігнатенко Т.П., Письменна Л.П. долучилися до флешмобу і також написали онлайн диктант.

фото

Дата: 09.11.2020

 

До уваги батьків 4-А класу!

06 листопада відновлюється навчальний процес за очною формою. Чекаємо на наших четверокласників!

 

Дата: 05.11.2020


Домовуша школи “Світоч”

 З 22 жовтня, за ініціативою директора Розумейко Т.М., у школі стартував проєкт “Домовуша школи “Світоч”. У перший навчальний день після осінніх канікул учні почали приносити своїх перших домовуш, які будуть залюбки охороняти затишок нашої школи.
Велика подяка всим, хто вже прийняв участь у проєкті: учні 1-А, 1-Б,1-В, 2-А, 2-В, 3-А, 3-Б, 3-В,  4-Б, 4-В, 5-А, 5-В, 6-А, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г, 9-А, 9-Б, 10-А та 11-Б класів.

Перший етап проєкту триває, тож ми запрошуємо приєднатися до нас всіх, хто ще цього не зробив.

фото

 

Дата: 02.11.2020


 

Привітання з Днем визволення Василівського району від фашистських загарбників

28 жовтня, з нагоди 77 річниці визволення Василівського району від фашистських загарбників, вчителі школи “Світоч” Турська О.М., Македонська М.Ф., Михайленко В.Г., Садова А.І. від усього педагогічного колективу поклали квіти до Меморіального комплексу невідомому солдату. Ми низько вклоняємося і висловлюємо подяку всім ветеранам. Ваша мужність і відвага є зразком для прийдешніх поколінь.
Бажаємо всім жителям Василівського району добра, миру та злагоди!

Дата: 28.10.2020

 

Тиждень іноземної мови

В рамках тижня іноземної мови відбулися засідання гуртка “Країнознавство” ( вчитель: Бурикіна І.О.). Учні 9-А та 10-Б классів порівнювали англійські та українські казки, відкривали для себе нові цікаві факти про кельтів і таємничий Стоунхендж, звіряли якості свого характеру з друїдським гороскопом рослин, дізналися назви рослин – “покровителів” за власною датою народження.

 

 

Дата: 26.10.2020

Набір до 1 класу триває!

Більше інформації на нашому сайті та на нашій сторінці у фейсбуці

 

Дата: 23.10.2020


 

Тиждень іноземної мови

Учні 5 класів школи  “Світоч”  випробовували свої сили в квесті “Our magic schoolyard”. Магію для дітей створювали вчителі іноземних мов.
Прекрасне закінчення  першої чверті!

 

Дата: 23.10.2020


 

Тиждень іноземної мови

Тиждень іноземних мов. Коваль О.В. і учні 6-А класу провели урок з використанням Веб-Квест технології «Famous people”.

 

Дата: 23.10.2020


 

Вітаємо!

Лозовий Максим , учень 5-В класу школи «Світоч».
Вітаємо Максима та його тренера Захарова А.М. за І місце в обласній спартакіаді з боксу!
 

 

Дата: 23.10.2020


 

Медіаграмотність – важлива складова сучасного життя

Учні 11-А класу школи “Світоч” сьогодні були журналістами, експертами, аналітиками, а ще активними та творчими учасниками тренінгу з медіаграмотності. Дякую за плідну та цікаву співпрацю.
Ця подія не відбулася б без підтримки Interlink AcademyПосольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew#Civilsocietycooperation#ZNU#InterlinkKaterina Sirinyok-DolgaryovaSvitlana ZapolskykhТатьяна Розумейко
Дата: 22.10.2020


 

 
Презентація до тижня іноземних мов

 

Дата: 21.10.2020


 

Медіаграмотність – важлива складова сучасності!

Сьогодні у стінах школи тренінг з медіаграмотності провела Гремякіна Н.А.:

” Медіаграмотність – ключова компетентність сучасної людини. Сьогодні ми ще раз у цьому переконались з учнями школи “Світоч”, учасниками тренінгу з медіаграмотності. Інформування, пропаганда, маніпуляція, фейки, інформаційна бульбашка! Як розібратися у цьому океані повсякденної інформації? Ми змогли, впорались! Я вдячна нашим учням за інтерес, увагу, підтримку, гарну атмосферу.

 

Дата: 20.10.2020


 

Тиждень іноземної мови

Учні 6-Б взяли участь у вікторині, присвяченій культурним традиціям, святам та  державному устрою Англії. Змагалися дві команди, виконували цікаві завдання. Добрі знання показали Бойко Кіра, Сірих Іван,  Надточій Діана, Гулак Валерія, Зливко Олена.

фото

 

Дата: 20.10.2020


 

Хвилинка гордості

Розумієш, що працювали не даремно, коли  отримуєш такі подяки!
Пишаємося!!!

 

Дата: 20.10.2020


 

Тиждень іноземної мови

В рамках тижня іноземних мов Македонська М.П.провела змагання в 6-А “Ми знавці французькоі мови”. Учні виконували веселі завдання,розгадували загадки,читали скоромовки. Змагання прошли дуже весело.

В 8-В класі ,вчитель Македонська М.П., був проведен Брейн-ринг “How much do we know about Great Britain “. Учні відповідали на запитання вікторини,складали речення та захищали свої проекти.

фото

 

Дата: 20.10.2020

Тиждень іноземної мови

Розпочався тиждень іноземної мови і сьогодні в учнів 2-А та 2-В (вчитель Шульгіна О.П.) відбувся урок “ABC party”. Діти весело співали, креативно малювали, гучно декламували вірші, присвячені абетці англійської мови. Спільно оформили колаж. Кращими знавцями виявились Брик Софія,  Виноградов Кирило,  Маковоз Валерія, Носкович Софія, Виноградов Максим,  Губська Ангеліна, Заріцька Вероніка,  Мазанко Денис,  Сутягіна Кіра.
У конкурсі малюнку до осіннього англійського  свята “Halloween” прийняли участь 3-А та 4-В клас. Кращими роботами визначили малюнки Сухаревої Олександри, Шкури Марії, Потоцького Влада, Тімошенко Софії, Сімоненка Максима.
У 5-Б класі відбувся урок-змагання, в якій діти виконували творчі завдання, складали слова, шукали переклад, римували слова, виправляли помилки. Кожна команда зібрала свій букет квітів. Кращими учасниками визначили Бакаєву Лілію, Гапонюк Анну, Францева Дем’яна, Куцепалову Катерину.

В рамках тижня іноземних мов, Коваль О .В. провела урок-захист проектів  в 4-А класі з теми «Хобі»
Учні розповідали про свій вільний час, розгадували кросворди та складали пазли. Урок пройшов в дружній та веселій атмосфері!

фото

Дата: 19.10.2020 


 

Приємний сюрприз для першокласників

Приємним сюрпризом закінчився навчальний тиждень для першокласників школи «Світоч». Завдяки Дніпрорудненській міській раді, міському голові Коробову Ю.М. та заступнику міського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв Староконь Б.Ю., діти відвідали оновлену та сучасну залу для перегляду 3D мультфільмів кінотеатру «Сучасник» та з задоволенням переглянули мультфільм.  Дякуємо за теплий прийом адміністрацію та працівників кінотеатру! Щиро вдячні міській раді за подарунок для наших дітей! Сподіваємося і на подальшу взаємодію з питань розвитку підростаючого покоління!

Фото

 

Дата: 16.10.2020


 

Набір до 1 класу триває!

Більше інформації на нашому сайті та на нашій сторінці у фейсбуці

 

Дата: 16.10.2020


 

День захисника України

Учні школи “Світоч” поклали квіти до меморіальної дошки героя Руслана Кушова, який загинув в боях за незалежність України.
Шануємо, пам’ятаємо!

 

Дата: 13.10.2020


 

Вітаємо, наші захисники!

Напередодні свята Дня українського козацтва, Дня захисника України та Дня Покрова Пресвятої Богородиці директор школи “Світоч” Тетяна Розумейко та жіночий колектив школи привітали чоловіків зі святом сили, мужності, доблесті і честі.

 

Дата: 13.10.2020


 

Профілактика та захист дітей від шантажу в цифровому просторі


З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації
в закладі було проведено соціальні бесіди та транслювання відеороликів: “Припиніть струшувати дитину”  та Stop Sexting.

 

Дата: 12.10.2020


 

Посвята в старшокласники відбулася!

8 жовтня, гучно та весело, на шкільному стадіоні відбулась “Посвята в старшокласники”.
Традиційно напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва одинадцятикласники посвячували учнів 10 класів у старшокласники.
Учні демонстрували свої знання з їсторії країни та міста у вікторині, співали пісні, танцювали та розважалися.
Фінальним випробуванням став незабутній танцювальний батл.
Звичайно, перемогла дружба.
Не забували присутні про дотримання дистанції.

Наприкінці заходу вчителі та директорка школи Розумейко Т.М. посвятили дітей зерном на вдачу, та вперше за історію святкування
діти у відповідь посвятили також і вчителів.
З самого ранку на подвір’ї школи кружляли приємні аромати костру та козацького куліша, який до свята готували
батьки старшокласників.
Тож, після посвяти, всі чимдуж побігли куштувати найсмачнішу кашу в світі.

Фото

 

Дата: 09.10.2020


 

Безпечний онлайн простір для учнів

08 жовтня 2020 року сержант поліції Дніпрорудненської ВП Василівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Бренда Руслан Ігорович, провів з учнями навчального закладу роз’яснювальну лекцію з питань цифрової безпеки, захисту прав і свобод неповнолітніх у цифровому середовищі, шантажу в цифровому просторі.

 

Дата: 09.10.2020


 

Залишилося 10 днів: анкета відкрита до 15 жовтня 2020 року!

Нагадуємо!

З 1 вересня по 15 жовтня 2020 року триває набір школярів за “Програмою обміну майбутніх лідерів” (FLEX). Запрошуємо учнів вашого навчального закладу взяти участь у програмі FLEX!

FLEX  –  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється  в Україні  організацією „Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCEL

S” (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Програма надає можливість українським учням навчатися в американській школі і жити в приймаючій родині в США протягом одного навчального року безкоштовно. Кожного року більше 200 старшокласників з усіх областей України стають фіналістами програми.

Для того, щоб взяти участь у тестуванні в 2020 році, учасники мають відповідати всім нижче наведеним критеріям:

 

  • Дата народження: 01.01.2004 -15.07.2006 (15.02.2003-15.07.2006 для учнів з інвалідністю);
  • Навчатися в 8, 9 або 10 класі школи (8, 9, 10 або 11 для учнів з інвалідністю);
  • На момент подання заявки бути зарахованими та відвідувати середню школу у тій країні, в якій учасник буде проходити тестування;
  • Володіти англійською мовою;
  • Бути громадянином України;
  • Відповідати вимогам візи J-1;
  • Конкурсант не мав перебувати у США більш ніж 3 місяці впродовж останніх 5 років.

З міркувань безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу, восени 2020 року програма FLEX проводитиме тестування на 2021-2022 навчальний рік он-лайн. Заявники можуть брати участь у процесі відбору з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер.

Конкурсний відбір проходить у три етапи з вересня по грудень:

І тур – заповнення аплікаційної форми та написання трьох невеликих творів на задані теми англійською мовою. Аплікаційна форма доступна з 1 вересня по 15 жовтня 2020 року на сайті https://ais.americancouncils.org/flex

ІІ тур  – складання короткого письмового тесту з англійської мови;

ІІІ тур – заповнення анкети, написання творів англійською мовою,  співбесіда з кожним учасником  та стандартизований тест з англійської мови.

Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні-травні наступного року. Учасники програми FLEX вирушають до Сполучених Штатів Америки у серпні 2021 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2022 року.

 

Дата: 07.10.2020 


 

З Днем Працівників Освіти!

  Традиційно, на початку жовтня, вся країна вітає вчителів з професійним святом – Днем працівників освіти.
Наші учні заздалегідь підготувалися до привітань.
Протягом тижня вони робили селфі з викладачами, а потім об’єднали всі світлини у привітальні коллажі.
У п’ятницю, 2 жовтня, поріг школи перетворився на мальовничу галявину з ікебан, які виготовили учні та їх батьки до свята.
Завершився день святковим концертом, який підготували вчителі та
діти. Були дотримані всі заходи безпеки: захисні маски та  дистанція.
Лунали пісні у виконанні Караіванової І.Я., Прищепи Є.О., Михайленка О.І. Танцювали учні збірної 3-х класів, а також учні 6-А класу.
Гарний настрій дарували представники 9-А, 10-А та 10-Б класів.
З найщирішими привітаннями до школи завітали почесні гості:
Директор з персоналу ПрАТ “ЗЗРК” Хрол В.І, Начальник шахти “Прохідницька” Левченко С. В., фахівець відділу по взаємодії з персоналом ПрАТ “ЗЗРК” Назаренко А. М., Голова профспілкового комітету ПрАТ “ЗЗРК”Пастушенко М.М. та депутат обласної ради Усатий В.Ю.    фото

Дата: 06.10.2020
Зустріч з працівниками поліції

1 жовтня до школи “Світоч” завітали працівники поліції.
Учні з нетерпінням чекали зустрічі з начальником сектору групи реагування патрульної поліції Семеновим М.С. та сержантом поліції Дніпрорудненської ВП Василівського відділу поліції ГУНП Брендою Р.І.     Учні мали змогу поставити питання з правил дорожнього руху, бесіда була змістовна та цікава.

Фото

 

 Дата: 06.10.2020

 

Осінні канікули переносяться


До уваги учнів та батьків!
Термін осінніх канікул переноситься з 22 жовтня по 30 жовтня 2020 року!

Адміністрація школи

 

Дата: 30.09.2020


 

Вибори відбулися!

Ініціативна молодь створює власне майбутнє! 28 вересня актив учнівського самоврядування “Лідер” обирав Голову Ради старшоклвсників. Свої кандидатури висунули учениця 11-А класу – Прорзор Анастасія та учениця 11-Б класу  – Найдьонова Єлизавета. Дівчата презентували себе та свої програми.

Директор школи Тетяна Розумейко звернулась до активу учнівського самоврядування з побажаннями особистісного росту та впевненості в своїх силах, з користю використовувати усі можливості для самореалізації. В результаті голосування Головою Ради старшокласників стала Прозор Анастасія, а заступником – Найдьонова Єлизавета. Вітаємо дівчат! Гарного старту на нових посадах!
фото


 

Гуртки з іноземних мов – це круто!

В цьому навчальному році в школі “Світоч” розпочинають роботу гуртки з поглибленого вивчення англійської та німецької мов.
Асєєва Тетяна Іванівна запрошує учнів 6 класів взяти участь у роботі гуртка знавців німецької мови “Кольорові сходинки” (понеділок 13-20)
Олійник Олександра Іванівна, учитель англійської мови пропонує учням 5 класів зіграти головні ролі у виставах театрального гуртка  (понеділок 13-20). Бурикіна Інна Олександрівна буде рада бачити учнів 9-11 класів на заняттях гуртка “Країнознавство”( п’ятниця 14-05). Не прогавте унікальну можливість дізнатися більше з історії, культури та традицій Великої Британії та США!
Допитливі учні школи “Світоч”, чекаємо на зустріч з вами! 

 Дата: 28.09.2020 


 

Посвята в першокласники


Сьогодні на подвір’ї школи лунала музика та дитячій сміх. До першачків завітали казкові герої, привітали їх з першим шкільним святом “Посвята в першокласники”. Веселі  ігри, запальні танці, цікаві конкурси об’єднали шкільну родину. Першачки пройшли всі випробування та отримали медалі “Першокласник школи “Світоч”. За традицією учні скуштували смачну кашу з одного казанка. Директор школи Тетяна Розумейко привітала малят та,

подзвонивши у дзвоник, перетворила їх у справжніх першокласників. На цьому сюрпризи не закінчились. Фіналом свята стала запальна дискотека з мильними бульбашками.
Вітаємо першокласників школи “Світоч” і бажаємо успіхів, нехай збуваються всі ваші мрії!

фото

Дата: 24.09.2020


 

Квест фінішував на паралелі 8-х класів


22 вересня фінішував квест “Знавці правил дорожнього руху” на паралелі 8-х класів!
І місце за загальною кількістю балів та на етапі “Творча” – 8-Г клас,
І місце за загальною кількістю балів та на етапі “Ми велосипедисти” – 8-В клас
ІІ місце за кількістю балів та найкращі на етапі “Ситуативна”- 8-А клас,
ІІ місце за кількістю балів та найкращі на етапі “Фотоконкурс” – 8-Б клас. Вітаємо! Так тримати! Бажаємо командам нових перемог!
Фото

 

Дата: 23.09.2020


 

Квест  “Знавці правил дорожнього руху” для 7-х класів


18 вересня
 пройшов квест “Знавці правил дорожнього руху” на паралелі 7 класів! Хлопці та дівчата  завзято пересувались від станції до станції виконуючи свої завдання. Всі наші учні демонстрували прекрасні знання з ПДР та надання першої медичної допомоги. Отже, за підсумками квесту місця розподілились наступним чином:
ІІ місце за кількістю балів та найкращі на станції “Фотоконкурс” – 7-В клас ( кл. керівник Коваль О.В.)

І місце за загальною кількістю балів і найкращі на станції “Дорожній патруль” – 7-Б клас ( кл. керівник Шинкаренко Л.Я.),
І місце за загальною кількістю балів та найкращі на етапі “Ми велосипедисти” – 7-А клас (кл. керівник Куцарєва М.О.)  Вітаємо!!!
Фото

Дата: 21.09.2020


 

Квест “Знавці правил дорожнього руху” для 1-4 класів


17 вересня
 естафету  “Знавці правил дорожнього руху” підхопили учні 1-4 класів. Наші початківці демонстрували дуже гарні знання з правил дорожнього руху.  По закінченню квесту наші першачки отримали медалі “Знавці правил дорожнього руху”, а учні 2-4 класів нагороджені грамотами “Найкращі знавці правил дорожнього руху”.

 

Дата: 21.09.2020


 

Квест “Знавці правил дорожнього руху” для 5-х класів


Сьогодні, 16 вересня квест “Знавці правил дорожнього руху” пройшли учні 5-х класів! Учні показали гарні результати та отримали багато позитивних емоцій. За результами квесту місця розподілились наступним чином:
ІІ місце за загальною кількістю балів і найкращі на станції “Дорожній патруль” – 5-А клас (кл. керівник Завалко О.Г.)
ІІ місце за загальною кількістю балів і найкращі на станції “Загадкова” – 5-Б клас (кл.керівник Шульгіна О.П.)
І місце за загальною кількістю балів і найкращі на станції “Ми велосипедисти” – 5-В клас (Ракша О.С.)
Вітаємо й пишаємося нашими учнями! Фото

 

| Дата: 16.09.2020


 

Стартував квест “Знавці правил дорожнього руху”

15 вересня в межах тематичного періоду  «Увага!Діти на дорозі!»  стартував квест “Знавці правил дорожнього руху”.  У змаганнях команд юних інспекторів дорожнього руху взяли участь учні 6х класів.

 

Дата: 15.09.2020

15 вересня обірвалося життя педагога з великої літери, майстра своєї справи, порядної та світлої людини  – директора школи “Світоч” минулих років (1977-1992 рр), Почесного громадянина міста – Козлової Лідії Іванівни.
Кожен вчитель  має власну історію, і вона має своє місце в загальній історії школи.
Дата: 15.09.2020 


Оголошується набір до гуртків!

Дорогі друзі!  Якщо ви  хочете навчитися конструювати й моделювати, або робити унікальні та неповторні вироби власними руками, маєте хист до фотографії, мрієте займатись футболом, волейболом чи гімнастикою  – Центр дитячої та юнацької творчості чекає на вас!
 

День здоров’я


Традиційно в перший тиждень занять в школі відбулося загальношкільне свято  –  День здоров’я.  04 вересня учні разом зі своїми класними керівниками відпочили на свіжому повітрі, поспілкувались, пограли в рухливі ігри, отримали багато позитивних емоцій та заряд бадьорості на весь навчальний рік!
Дата 08.09.2020р.

 
Рівняємося на кращих!!!


На сьогодні найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення підтримки та розвитку обдарованих дітей є проведення конкурсів різних рівнів — від місцевих до міжнародних, учнівських олімпіад — від районних до всеукраїнських. Навчання обдарованих, талановитих дітей, їхня підготовка до професійної реалізації в самостійному житті — актуальне питання сьогодення.
За результатами участі школи в інтелектуальних змаганнях у 2019-2020 н.р. учні  «Світоч» нагороджені стипендіями Василівської районної ради Запорізької області та Дніпрорудненської міської ради.
Раді вітати наших стипендіатів: Пенчука Євгенія, Бабаніна Андрія, Кордіс Тетяну, Дановського Руслана (9-А), Вовк Вікторію, Ананко Олесю (11-А), Холосту Олесю (10-А), Лисенко Ірину, Приходько Марію, Нікуліну Маргариту (10-Б), Верходуб Яну, Ніколаєву Софію (8-Б). Фото

 

Дата: 04.09.2020


 

Новини про Програму FLEX

1 вересня 2020 року стартувала україно-американська Програма  обміну майбутніх лідерів (FLEX). У цьому навчальному році тестування відбувається в онлайн форматі. Взяти участь у Програмі виявили бажання учні нашої школи Єремєєва Вероніка, Лисенко Орина, Пругло Нікіта (9-А), Ананко Софія, Редько Андрій, Холоста Олеся (10-А), Гуков Олексій, Канакова Лідія, Кислий Андрій, Крамчанин Аліна, Лисенко Ірина, Приходько Марія, Ряхін Олександр, Сосонна Єлизавета (10-Б). Вони будуть виборювати право на безкоштовне проживання та навчання у США протягом 2021/2022 навчального року. Більше інформації за посиланням

Дата: 04.09.2020 


 

Літо- не тільки для відпочинку!


Літо – це довгоочікувана пора канікул та відпочинку для більшості дітей. Але деякі учні, не зважаючи на карантин та час літніх розваг, продовжують прославляти рідне місто у різноманітних всеукраїнських та навіть міжнародних фестивалях та конкурсах.
Так, літо-2020 стало врожайним для зразкового циркового колективу “Романтики”, участники якого навіть в цей час не припиняли тренування: хто на своєму подвір’ї, хто двома. Все це для перемоги! Більшість конкурсів проходила дистанційно-участники з різних міст надсилали відео своїх виступів, а призи отримували поштою. Таким чином, учениця 7-А класу Овчаренко Домініка встигла прийняти участь в трьох фестивалях-конкурсах та отримати високу оцінку своєї праці. Літо-ще не привід відмовлятися від улюбленої справи, тим більше, що спорт – це найкраший засіб профілактики будь-яких захворювань та укріплення іммунітету!

 
Свято Першого дзвоника!

Нарешті дочекалися! 1-го вересня школа “Світоч” гостинно відчинила двері своїм вихованцям! З дотриманням усіх вимог карантину, свято Першого дзвоника відбулося!  Урочиста лінійка, присвячена 1 Вересня, зібрала на шкільному подвір’ї першачків та учнів 11 класів.  За традицією першою зі словами привітань до шкільної спільноти звернулась директор школи Розумейко Тетяна Миколаївна. Ми раді, що до нас на свято завітали почесні гості та привітали з Днем знань:  заступник міського голови м. Дніпрорудного –  Староконь Богдан Юрійович, директор з виробництва ПрАТ «ЗЗРК» Ракша Вадим Валерійович, начальник шахти “Прохідницька” ПрАТ «ЗЗРК» Левченко Сергій Васильович, голова профспілкового комітету ЗЗРК Пастушенко Микола Михайлович, голова батьківської ради  Бурбела Олена Володимирівна, мати Героя країни Кушова Руслана  – Воробйова Юлія Володимирівна.

Староконь Б.Ю. виконав приємну місію від імені міського голови Коробова Юрія Миколайовича та вручив учням школи сертифікати на отримання стипендії. Ми вдячні, що обдаровану молодь підтримують та заохочують. Левченко С.В. привітав присутніх від Голови Правління – Генерального директора ЗЗРК Колєснікова Д.В. та від себе особисто та передав подарункові сертифікати  на акустичну систему та набір безкаркасних меблів. Також школа “Світоч” висловлює подяку за вітальні листівки на адресу нашої школи від голови Василівської районної ради Калініна Дениса Сергійовича та першого заступника голови Василівської районної державної адміністрації Запорізької області Холоші Андрія Івановича.

Вітаємо з Днем знань та бажаємо всім наснаги, натхнення, нових звершень у 2020-2021 навчальному році! Вперед до перемог!
Дякуємо за фото Чистяковій  О.

Дата 01.09.2020

 
 

Результати гри “Соняшник”

    03 березня 2020 року, у Всесвітній день письменника, під керівництвом вчителя української мови та літератури Муц Любов Петрівни відбулася ХІ Всеукраїнська україно-

знавча гра “Соняшник”, коли вся країна вкотре об’єдналася в одну родину, закохану в  рідну мову. Дітям  цікаво  разом грати, думати, пізнавати, радіти і пишатися своєю рідною землею, її чарівним живим словом, працьовитими і надзвичайно творчими людьми. Учасники з нетерпінням чекали на результати,  які зможуть переглянути на особистій сторінці в соціальних мережах. І ось нарешті прийшли результати гри! Учасники отримають свої сертифікати, а переможці – подарунки.
Сертифікати учасника:
5-ті класи- Ворошилов Артем, Македонська Олександра, Жадленко Валерія, Ларцева Альбіна.
6-ті класи-Бойченко Владислава, Бойченко Юлія, Демешко Олександра, Потапова Анастасія, Карпенко Єлизавета..
7-мі класи- Максак Поліна, Литвин Дмитро, Мєвєдєв Давид, Панько Гліб, Панько Діана, Скрипник Олеся, Герасименко Ярослав, Бєгічев Микола, Чуб Нікита, Антонюк Акім, Козлов Олександр, Содоль Олександр, Пан Анастасія, Собко Олександр.

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня:
Башликова Поліна (6-Б), Овчаренко Домініка (6-Б), Ременніков Артем (7 –А).
Нехай зернятка знань збирають наші діти у сонячний віночок, і квітне “Соняшник” усім на радість під мирним небом України! А наша любов до рідної мови зійде миром і щастям над Батьківщиною,  мов веселка над струмочком.

 

 Дата: 27.08.2020