1. Займаючись спортом ти можеш стати прикладом для інших дітей.

Спорт в 21 столітті вийшов на новий вищий рівень. Спортсмени на даний час є відомими людьми, яких поважають. Він стає доступнішим для кожного з нас, але не всі займаються ним. Він є певною мірою, новизною який тільки проникає в маси. Починаючи займатись спортом дитина розширяє кругозір, самовдосконалюється, формує корисні риси характеру, що в майбутньому дозволять їй здобувати певні висоти. А зараз вона подає гарний приклад іншим дітям, завойовуючи в них повагу і тим самим вона самостверджується.

 

2. Спорт покращує емоційний стан дитини.

Користь спорту полягає в тому, що займаючись, діти будуть успішніше справлятись зі своїми обов’язками. Спорт є дієвим способом боротьби зі психологічною перевтомою, яку діти найчастіше можуть отримати під час щоденних шкільних занять. Крім цього, регулярні заняття спортом покращують емоційний стан дитини, а це в свою чергу призводить до підвищення загального самопочуття.

10 причин для спортивного дозвілля ваших дітей

3. Спорт робить дітей впевненішими в собі.
Діти які займаються спортом стають виносливіше, вони зможуть легше долати фізичні і психічні навантаження з якими вони стикаються в буденному житті. Тут можна зрозуміти щоденну перемогу самих над собою. Перемогу над: лінню, слабостями, своїми відмовками. Діти навчаться досягати свої перші маленькі цілі, що послужить для них практикою в досягненні майбутніх уже дорослих цілей.

4. Спорт є корисним для здорового і міцного сну в дітей.
Виконання ряду вправ є запорукою здорового сну в дитини. Як ми знаємо дитина використовує більше вільної енергії ніж дорослий, в якого вся енергія є цілеспрямована на певну роботу. Дитина в свою чергу немає змоги використати повністю запас своєї енергії, що виливається в небажанні засинання і неспокійному сні. Спорт допомагає використати цю вільну енергію на фізичний розвиток дитини, і у висновку ми отримаємо спокійний і міцний сон.

5. Спорт зробить ваших дітей більш організованими і дисциплінованими.
Як ми знаємо діти є непосидючими, причиною цього є зацікавлення до всього що відбувається навколо, вони тільки починають своє життя формують свій світогляд, вони бажають дізнаватись нової інформації, але в пошуку за цією інформацію вони можуть потрапляти в неприємні ситуації, спорт дає навики організування себе в таких неприємних ситуаціях (прикладом є групування при падіннях, прийоми самозахисту). Також спорт вчить поваги і толерантності як до суперника так і до інших людей з оточення.

10 причин для спортивного дозвілля ваших дітей

6. Спорт є корисним для зору дитини
Активний спосіб життя на 70% знижує ризик розвитку дистрофії сітківки. Дистрофія сітківки – невиліковна хвороба, яка перешкоджає нормальному читанню, водінню машини і не дає можливості розрізняти маленькі деталі предметів.

7. Спорт покращує імунітет дитини.
Помірне навантаження, також фізичні вправи для організму дитини є корисними. Помірні заняття спортом покращують обмін речовин, а також підвищують імунітет Вони активізують організм дитини,через що імунітет посилює свою дію, чим і покращує захист здоров’я дитини і зменшує можливість різних захворювань. Крім цього, спорт є дієвим засобом боротьби із застудою, грипом і іншими сезонними захворюваннями, пов’язаними з переохолодженням і ослабленням захисту організму.

10 причин для спортивного дозвілля ваших дітей

8. Спорт підтримує і стимулює роботу серця
Якщо у вашій родині поширені серцево-судинні захворювання, за допомогою спорту ви можете зміцнити серцевий. Фізична активність прискорює серцевий і дихальний ритм, що зберігає здоров’я серце.

9. Спорт допомагає вивести з організму токсини.
Сучасна їжа яку ми кожний день споживаємо є не настільки корисною як колись в ній міститься невеликий відсоток шкідливих для нас речовин. Вони в свою чергу впливають на кожного з нас, але це відбувається поступово, особливо це шкідливо є для дітей. Виконання вправ підвищеної складності допомогло багатьом вирішити проблеми зі здоров’ям різного ступеня тяжкості – шкідливі токсини виходили з їхнього організму з потом.

10 причин для спортивного дозвілля ваших дітей

10. Спорт підтримує і вдосконалює упорно-рухову систему і вестибулярний апарат дитини.
Діти носять важкі рубзаки і весь час проводять за партами, або комп’ютерами через що можуть виникнути проблеми з упорно-руховою системою. Певні вправи у спорті існують для зміцнення і покращення хребта, попереку, також спорт покращує координацію рухів.


Сила Геркулеса. Таємниця сили, сміливості та здоров’я

Корисні підказки. Як почути своє тіло

ЯК СПОРТ ВПЛИВАЄ НА ЛЮДИНУ ТА ЇЇ ОРГАНІЗМ