“Сузір’я професій”

2015 рік

2А клас

Цікаві професії! Де, як не на екскурсії можна з ними познайомитися.  22 листопада учні 2А клас  вирушили до м.Запоріжжя. Діти познайомилися з професією “карамельє”, отримали унікальну можливість спостерігати фантастичні перетворення води, цукру та 5 натуральних барвників в безліч різнокольорових карамелей  із цікавими малюнками в середині.
Далі учні відправилися в цирк “Кіліманджаро”. Які тут цікаві професії: акробат на качелях,  комічний акробат, жонглер, еквілібрист, дресирувальник. 

2Б клас

3А клас

3 – А класс побывал на экскурсии в г. Запорожье. Дети посетили пекарню «Урожай», мастерскую по изготовлению карамели, кафе – пекарню «Пряня».  Познакомились с профессиями:

 • Экскурсовода;
 • Пекаря;
 • Карамелье;
 • «Пиццайоло», то есть изготовитель пиццы.

Дети сами изготовляли карамельки, пиццу. Всем очень понравилась увлекательная, познавательная экскурсия «Знакомство с новыми профессиями». 

3-Б клас

Не профессия выбирает человека, а человек профессию.
(Сократ.)

Счастлив тот человек, который выбрал профессию по душе. Правильно выбранная профессия должна приносить человеку радость, в таком случае высокие достижения, отличные результаты не заставят себя ждать. Кем бы ни стал человек — строителем или учителем, программистом или художником, артистом или писателем, работа должна доставлять ему радость.

Наш 3-Б класс отправился в увлекательную поездку, чтобы поближе познакомиться с профессиями:

 • – экскурсовод
 • – цветовод, садовод
 • – ландшафтные дизайнеры
 • – пилот, стюардесса, бортинженер
 • – карамелье, кондитер сахаристых изделий.

Где работать, кем трудиться,
На кого пойти учиться?
Да, вопросы сложноваты,
Но решенье есть, ребята!
Нужно пробовать, мечтать,
На эксурсиях бывать!

 

3-В клас

Екскурсія до м. Запоріжжя.Познайомилися з професіями:

 • Пілот;
 • Кондитер;
 • Екскурсовод;
 • Квітникар;
 • Флорист;
 • Офіціант;
 • Водій.

3Г клас

Під час навчальних екскурсій діти 3 – Г класу ознайомлені  з наступними професіями.  Водій, екскурсовод, пекар, фасувальник, кондитер  (екскурсія до хлібного заводу «Пан курасан»), кінолог (розплідник службово-розшукових собак),  доглядач за тваринами, дресирувальник (зоопарк м Василівка) ,  різбляр по дереву ,(виставка робіт Локтіонова І.О, м. Дніпрорудне), бібліотекар (міська бібліотека) та інші.  Відвідавши Малобілозірську школу «Дивосвіт» діти ознайомилися з народними ремеслами.  В грудні місяці відбулася екскурсія до м. Запоріжжя на карамельну фабрику де діти познайомилися з професією калямельяр,  та з професією артистів театру (ТЮЗ).

4А клас

4-Б клас

5А клас

 

 

5Б клас

6А клас

 

6Б клас

В рамках проекта “Сузір’я професій”, учащиеся 6-Б класса посетили пожарную часть г.Днепрорудного и познакомились с профессией пожарного и спасателя. А так же был проведен час общения, где дети подготовили информацию о необычных профессиях.

 

6В клас

 

7А клас

 

8А клас

8Б клас

Фотозвіт з екскурсії до пожежної частини і станції швидкої допомоги

 

9-А клас

Знайомство з професією 10А класу

Світ професій постійно змінюється. Поруч з інженером чи лікарем, тепер є, наприклад: брокер-фахівець, який надає допомогу в оформленні позики  чи   коучер – психологічний консультант-тренер. З однією з таких нових професій ми познайомилися під час відпочинку в  ТРЦ «Пальміра Плаза» – механік або оператор боулінгу. Вимоги – ініціативність, відповідальність і активність в роботі,готовність розвиватися разом з компанією, профільна технічна освіта. Досвід роботи механіком , знання електроніки, досвід зварювальних робіт. Обов’язки : контроль роботи механізмів і електроніки , контроль їх справності, чистоти та працездатності , робота на запобігання поломок ; своєчасна наладка механізмів і електроніки ,їх модернізація. Адже,всі механізми ,які збирають та розставляють кеглі, повертають м’ячі,знаходяться за полем зору відвідувачів. Умови роботи: норма змін в місяць -10, оплата зміни -200- 240 грн. Режим роботи – з 9.30 до 02.00 (04.00 в п’ятницю та субботу). Тому,працюють там , як правило молодь чи студенти на підробітку.

 

11Б клас